fluence EKSİ/EKSİKLERİ...

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kirvem sen bizim arabadan söz ettin ha şimmdi açıyom sanrufu dayıyom kolu kolçaga bide cengizi koyuyom teybe akıyom gidiyom öbür taraflara :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
serkanla konustuk bu konuyu Bencede haklı oldugu cok yanı var..Emnıyet kemeri rengi en bastan ofsayt ve direksiyon kumandalarında da ışık yok geceleri mesela oda dez avantaj.Lineada bile ışıklı..Bakarsan daha cok eksileri cıkar.. ama servis yedek parça ekonomk yakıt tüketimi vs..vs.. bunlarda artıları tabiki..

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yedek paraçları çok pahalı ama bir yağ değişimine 200tl istediler renoya yazcam

serkan_yenidunya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
serkanla konustuk bu konuyu Bencede haklı oldugu cok yanı var..Emnıyet kemeri rengi en bastan ofsayt ve direksiyon kumandalarında da ışık yok geceleri mesela oda dez avantaj.Lineada bile ışıklı..Bakarsan daha cok eksileri cıkar.. ama servis yedek parça ekonomk yakıt tüketimi vs..vs.. bunlarda artıları tabiki..

aynen abim telefonda konuştugumuz gibi, yazdıklarına katılıyor ve altına imzamı atıyorum...

serkan_yenidunya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yedek paraçları çok pahalı ama bir yağ değişimine 200tl istediler renoya yazcam

ben kendi yağımı kendim götüreceğim sonuçta Mobil & Castrol Madeni yağlar bölge bayisiyim...

satış sözleşmesinde belirttim yağımı kendim getirip işçilik artı yağ hava filitresi tarafınızdan degiştirilmesi diye satış müdürü servis müdürü ve satış temsilcilerinin imzaları karsılıgında böyle bişi yapmış bulunmaktayım...

bu arada arkadas mail atakmış mail i at 10 dk sonra sana gelecek yanıtı ben sana söyleyeyim:

Değerli Müşterimiz, Başvurunuz tarafımıza ulaşmış olup, gerekli çalışma yapıldıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.mail i atar atmaz 10 dk içerisinde sana gelecek olan mail böyle olacaktır... sistemi otomatige baglamıslar kim ne atarsa atsın bu cevap otomatik olarak göndericinin mail adresine post oluyor...

Saygılarımızla,Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

erbilkeskin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu şekilde oluyormuymuş?? benim önceki aracım toyota corolla idi mobil 5 w 30 koydurttum 7 bin yaptım yağ haaala cincik gibi duruyordu satarken...

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bir kaç eksiğinden bahsetmek isterim öncelikli olarak aracı kitlediğimiz zaman camları otomatik olarak kapatmıyo hatta arabayı stop ettikten sonra bir kapıyı açsanda açık olan camı kapatmıyor kontağı açmak gerekiyor bu özellik en basit araçlarda bile var... bir diğeri arka tarafta oturanlar için havalandırma çok zayıf her türlü şekli denedim çok az gidiyor soğutmayla alakası yok sadee hava üflüyor tabi megane da bu bile yoktu...bir diğeri yokuşlarda kalkışta biraz zayıf kalıyor megane mesela böyle değildi kıyaslama yapıyor gibi oluyorum yanlış anlamayın eskiden megane 2 kullanıcısı olduğumuz için örnek olsun diye belirtmek istiyorum...

tmy83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yol tuşuşu nasıl? yorum yazabilirmisiniz. Alamayı düşünüyorumda. Herkes farklı bişey diyorda.

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yol tutuşu segmentinde ki bir çok arabaya göre gayet başarılı fakat imkanınız varsa boş paketinden ve 85 bg lerden almayın.

tmy83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben şu an symbol kullanıyorum ondan önceki arabam renault 19 alize idi. R19 arıyorum yol tutuş olarak herhalde fluence daha iyidir dimi r19dan. Bide privillege yada dinamik almayı düşünüyorum 105 beygirlikten.