fluence EKSİ/EKSİKLERİ...

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 2 den iyi abi yol tutuşu yeterli olur sanırım bu söylediğim ;) en dolusu privillege zaten ek olarakta 17 jant alırsan tadından yenmez 105 beygirlik dediğine göre dizel istiyosun

tmy83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
17 jant düşünmüyorum ama yol tutuşunu etkiliçekse alabilirim 17 jant

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yol tutuşunu etkiler.. spor yayla indirirsen de tadından yenmiyor..

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evren abinin de dediği gibi yol tutuşunu etkiler yanlış hatırlamıyorsam 900 tl fark istiyolar dışardan almaya kalksan tanesine o kadar istiyo herkes pişman abi o konuda

tmy83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
17 jant alırsamda spor yay taktırmamda. 17 jant olursa yakıtta bir değişiklik olurmu. 16 jantta göre fazla yakarmı araç?

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tercih meselesi abi ben ne kadar ısrar etsemde babamda taktırmıyor spor yayı :) yok öyle fark denecek kadar bir şey olmaz abi herkes pişman almadığını imkan varsa kesinlikle al

sersangil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de fluence 1,6 16v olanından var. sanıyorum 110 beygir. triptronic vites. otomatikte kalkışlarda hızlanmıyor. koltuğa yapıştırmıyor yani. daha önce honda jazz 1,3 2004 model otomatik ve opel astra 2000 model 1.4 16v kullandım. bu iki aracın yanında kalkışı berbat. manuel modda kullandığımda kalkışlar biraz daha süratli oluyor. genede tatmin etmiyor. bu herkeste böyle mi acaba?

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bahsettiğiniz honda ve opel dziel ve turboysa bundan o performansı beklemeyin zaten. ayrıca fluence daha agır bahsettiginiz diger iki arabadanda. ve honda ufak araba aynı sekilde opelde. bu baglamda bence normaldir. ama size normal gelmiyordur :)

sersangil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bahsettiğiniz honda ve opel dziel ve turboysa bundan o performansı beklemeyin zaten. ayrıca fluence daha agır bahsettiginiz diger iki arabadanda. ve honda ufak araba aynı sekilde opelde. bu baglamda bence normaldir. ama size normal gelmiyordur :)
ikisi de benzinli ve turbo değiller. Honda hafif ama Opel 1000kgnun üzerindeydi. Fluence ise 1280kg yanılmıyorsam. 1600 motor ve 16 valf. Bence daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Belki de dediğiniz gibi onlara alışınca bu bana tuhaf geldi.