Fluence Gaz Kelebeği kirlenmesi 😠😤

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün benim aracın diskleri değişirken turboya da baktırdım. Hortumlar vs sokuldu ve turbo gayet iyi durumda çıktı. Bosluk cikmadi ve kanatciklar oldukca iyi durumdaydi. Fakat söyle bir durum var 5 metre de gitsem araç calistiktan sonra ve stop ederken mutlaka 1 er dakika beklerim. Aracı aldığımdan beri böyle kullanıyorum. Ara ara hizlanirken zirilti benzeri ses geliyordu ben turbodan diye düşünüyordum fakat sanzimanda yağ kacagi çıktı. 143.000 km de olan aracın durumu bu. Ayrıca clip cihazindan bi kaç seye de baktik mesela dpf de 13 mg kurum birikmis önemli değil dendi. Şanzıman için de akan yağ saei olduğundan kece bozulmuş değişecek dendi. Buna da müsait zamanda bakacağız.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Aracın km 208.000 km de... Tavsiyen ve yardımların için teşekkür ederim dostum. Dün akşam itibari ile aracımı aldım işçilik dahil 1.000 TL sıkışmış Turbonun içine :). Yapacak bir şey yok bakarsan bağ bakmazsan dağ olurmuş. Bakmak lazım araca sonuçta can taşıyoruz. Tekrar teşekkürler
Aynen öyle ,Bende aracımı her an uzun yola çıkacak gibi bakımlı tutarım ben ona bakarım oda beni üzmez [emoji4]

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün benim aracın diskleri değişirken turboya da baktırdım. Hortumlar vs sokuldu ve turbo gayet iyi durumda çıktı. Bosluk cikmadi ve kanatciklar oldukca iyi durumdaydi. Fakat söyle bir durum var 5 metre de gitsem araç calistiktan sonra ve stop ederken mutlaka 1 er dakika beklerim. Aracı aldığımdan beri böyle kullanıyorum. Ara ara hizlanirken zirilti benzeri ses geliyordu ben turbodan diye düşünüyordum fakat sanzimanda yağ kacagi çıktı. 143.000 km de olan aracın durumu bu. Ayrıca clip cihazindan bi kaç seye de baktik mesela dpf de 13 mg kurum birikmis önemli değil dendi. Şanzıman için de akan yağ saei olduğundan kece bozulmuş değişecek dendi. Buna da müsait zamanda bakacağız.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maalesef dizel kullanıcıları sizin gibi dikkat etmiyor.hatta çoğu dizeli benzinli gibi sürüyor ve sonunda masraf çok çıkıyor.