Fluence İçin İyileştirme

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise gittiğimizde ne dememiz lazım ki yukarıda anlatılan işlemler yapılsın.ayrıca cevap verdiğiniz için teşekkürler.
Parçanın adını biliyor değilim, öğrenince yazarım. Yukarıda yazanları söyleriz mekanik servis ustası anlar, bilgi verirler. Sen önce öğrenirsen yazarsan memnun oluruz.

drk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler servise gittiğimde öğrenirsem mutlaka yazarım forumdaki arkadaşlara yardımcı olmak için.

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis bunu ücretsiz mi yapıyor servise gittiğimiz zaman ne dememiz lazımda iyileştirme yapmaları için şimdiden teşekkürler.
Bu tür iyileştirmeler vs.ücretsiz yapılmaktadır.Size en yakın yetkili servise gidip fluenceler de basınç ile ilgili küçük bir hortumda iyileştirme yapılıyormuş gibi bir cümle kurarsanız yardımcı olacaklardır :eyv
teşekkürler servise gittiğimde öğrenirsem mutlaka yazarım forumdaki arkadaşlara yardımcı olmak için.

En kısa zamanda bekliyoruz detayları :eyv

drk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisi aradım bugun dediğiniz gibi anlattığımda sadece yakıt pompası yeniden konumlandırılıyor dendi ve her araca olmuyormuş şase numarasına bakarak söyleyebiliriz dendi.aracı aldıgımız yerdeki servisten birde bilgi alacağım şimdilik servisten öğrendiğim bilgiler bunlar.

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisi aradım bugun dediğiniz gibi anlattığımda sadece yakıt pompası yeniden konumlandırılıyor dendi ve her araca olmuyormuş şase numarasına bakarak söyleyebiliriz dendi.aracı aldıgımız yerdeki servisten birde bilgi alacağım şimdilik servisten öğrendiğim bilgiler bunlar.

Bilgiler için teşekkür ederiz.Konuyu açtığınız diğer forumda da düzeltmeler yaparsanız sevinirim :eyv

drk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
düzeltmeleri yaptım diğer forumdada c.tesi günü servise gidip yaptırıcam yaptırdıktan sonraki edindiğim bilgileri sizlerle paylaşırım.

Delgado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mert senin araç 2010 acaba 2010 modellerdemi var bu düzeltme araca göre oluyor yazmış yukarda arkadaş bende bu ara uğrayacağımda bir sorayım bende
Birde hortumdan sonra herhangi bir farklılık hissettin mi araçta ?

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mert senin araç 2010 acaba 2010 modellerdemi var bu düzeltme araca göre oluyor yazmış yukarda arkadaş bende bu ara uğrayacağımda bir sorayım bende
Birde hortumdan sonra herhangi bir farklılık hissettin mi araçta ?

Model olarak bir bilgim yok ama yeni modellerde düşük bir ihtimaldir ancak sormakta fayda var yinede...Hiç bir şey farketmiyor psikolojik sadece :)

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, değişen parça yakıt hortumu. Her aracçta değişime gerek yok. Servisi arayıp şasi numarasını verip sizde değişmesi gerekmi diye sorgulatın. Ben kontrol ettirdim, değişime gerek yok dendi.

Delgado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçta ihtiyac olabilir benimki 2010 modellerin daha yaygın değilken şubat başında ilk trafiğe çıkan araçlardan birisi