Fluence İçin İyileştirme

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sabahları ilk marşta çalışmama sorunu acaba bu hortumdanmıdır???

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar iyileştirme dediğimiz konu OTS (onarım teknik servis) siz aracınızı bakıma veya başka bir sebepden getirdiğinizde renaultun sitesinden kontrol ettiğimiz birşey mais in sizin araçla ilgili zorunlu değişecek parça veya işlemlerdir ve Ücretsizdir

Bu konu aracın sayfası acıldıgında falan direk cıkıyor mu? Yoksa servis ayrı bi sayfaya girip kontrol mü ediyor ? Eğer ayrı bi yere girilecekse pc üstünden erzurum servisi muhtemel yapmamıştır... Diye düşünüyorum....

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konu aracın sayfası acıldıgında falan direk cıkıyor mu? Yoksa servis ayrı bi sayfaya girip kontrol mü ediyor ? Eğer ayrı bi yere girilecekse pc üstünden erzurum servisi muhtemel yapmamıştır... Diye düşünüyorum....
ICM iye bir sistem var kayıt açtığınızda ona da girip kontrol etmesi gerekir farklı bir program yani.

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah onur bey ...
iyileştirme yapılan araclar muhtemel turbo borusu felan denilmiş dci, acaba 85likmi yoksa 105 110 mu ayrıca model yılı kaç değişim yapılan arkadaşlar biraz detay verirse ön bilgi olarak iyi olur...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah onur bey ...
iyileştirme yapılan araclar muhtemel turbo borusu felan denilmiş dci, acaba 85likmi yoksa 105 110 mu ayrıca model yılı kaç değişim yapılan arkadaşlar biraz detay verirse ön bilgi olarak iyi olur...
neyin ne zaman çıkacağı hiç belli değil tam bilgi vermem imkansız ICM ye baktırmanız gerek.. iyileştirmeler bazen aynı araba ama aran kod ları var ona göre bile değişebiliyor.

dursunfakı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum--fluence 2010 dci araç aldım--kamyonum vardı fıat doblo 1.9--kardeşim ne bu ya depoyu fulledim---diyorumki göstergelerdemi arıza var--kokluyor resmen --ben bu araçla ilgili genel anlamda kıymetli deneyim ve bilgilerini paylaşacak--arkadaşların maillerini bekliyorum--aracım 92500 km, de saygılarımla

baris26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi maisi aradım yok öyle bişey dediler.araçlarımızda herhangi bi sorun yok dediler reno başlı başına sorun.reno müşterilerini hiç takmıyo...

jaymz90

Salim GÖNCÜ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyondaki deride ben aman aman bir fark göremedim. Benim Fluence'ın da soyuldu değişti şimdilik bi sıkıntı yok ama ablamın Megane III'nün ikinci kez soyuldu ve yine değişecek. Belki Adana şartlarından olabilir bu soyulma olayı.