Fluence Kapı Kilidi Problemi

beyto52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorun bendede var 2012 privilige şofer ve yolcu kapılarında yapıyor servıse goturdugumde yapmıyor ve calısıyor dıyorlar .. bazen yaptıgı ıcın sıkıntı zaten .. garantıden degıstırırlermı acaba ?

emre473

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorun bendede var 2012 privilige şofer ve yolcu kapılarında yapıyor servıse goturdugumde yapmıyor ve calısıyor dıyorlar .. bazen yaptıgı ıcın sıkıntı zaten .. garantıden degıstırırlermı acaba ?

serviste görmediği arızayı garantiden değişmek istemiyor :( ben kapı içini söküp ulaşmaya çalışacağım mekanizmaya bakacağım.

beyto52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun servısı aradım sofor kapısı bugun dısardan hıc acılmadı servıste kılıt degısecek dedı .. kapı acılmayınca bende vıdeoya cektım servıse gıdınce vıdeoyu ızletırımkı sıkıntı olmasın ..

emre473

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun servısı aradım sofor kapısı bugun dısardan hıc acılmadı servıste kılıt degısecek dedı .. kapı acılmayınca bende vıdeoya cektım servıse gıdınce vıdeoyu ızletırımkı sıkıntı olmasın ..

benimki biraz tuhaf genelde araba soğukken yapmaya başladı :) gün içinde yapmamaya başladı , ama sabah ilk kez açmaya çalıştım mı açılmıyor :)

beyto52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benmkıde kafasına gore degısıo dun hıc acılmadı bugunde sorun yokmus gıbı calısıo :D

fahrimazi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim aracımda 2010 model fluence privilige bende de aynı sorun var söylenenlere göre kronik bir arıza önceden sadece şöför kapısını açmadan sağ ön kapıyı açınca şöför kapısı açılmıyordu şimdi dediğiniz gibi kafasına göre takılıyor. Serviste sorunu gideren arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim

Kortac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzer sorunlar bende de başladı Sol kapı dışardan açılmazken sağ kapıda da yapmaya başladı ara ara ..

CAMGÖZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar forumda aynı sıkıntısı olan bir kişi ile karşılaştım..eller serbest modunda elini kola attığında kilitler açılıyor ancak kapı açılmıyormuş. Kumandaya reset atınca sıkıntı ortadan kalktı diye yazmış. Ancak reset nasıl açılıyor bilmiyorum. Benimde bazı düşüncelerimden ötürü kumandaya reset atmak ile ilgili bir konu açtım. Masrafa, kurcalamaya girmeden en azından bir deneyin derim.

Rahmetinden bir damla boğar bu alemi... Kahrını gerektirecek işlerden uzak eyle beni

Kortac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün servise gittim Kapı ayarları ve kilitlere yaglama yapıldı Şikayetim tamamen düzeldi bilginize.