fluence kısa far yetersiz aydınlatma

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

muayene zamanı içerdeki ayardan mı değişiklik yapıyorsun hocam yoksa farları sökerek mi?

Farin ust kismindan tornavida ile ayar yapiliyor. Fari sokmeden yapiliyor işlem.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halojen ampul yerine yine led alacagim fakat bu sefer 6500k yerine 4300k led siparis ettim..Kelvin degerinin dusuk olmasi ile yagmur ve siste daha verimli olacagini arastirdim..Cinden 4300k 8000lumen led siparisi verdim..Kelvin degeri arttikca yuzeye yansiyan isigin kaybinin artmasi nedeniyle daha dusuk kelvin daha yuksek lumen sorunumuzu cozer kanisindayim..urun gelip taktigimda sonucu paylasirim insallah.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün ön ve arkalara olabilecek şekilde led lambaları tamamladım. Buyrun görüntü böyle.

https://i.hizliresim.com/grrO6Z.jpg

https://i.hizliresim.com/266JON.jpg

Hayırlı olsun. Mercekli fara beyaz led çok güzel yakiaiyor fakat bendekilerin aydinlatmasi yetersiz oldugundan ledleri uzuna alıp kisa da halojene dondum. Yaz zamani için kisalara yine led düşünüyorum ben de.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Mercekli fara beyaz led çok güzel yakiaiyor fakat bendekilerin aydinlatmasi yetersiz oldugundan ledleri uzuna alıp kisa da halojene dondum. Yaz zamani için kisalara yine led düşünüyorum ben de.

Yardımcı olurum sizede sağolun led in far ayarı yapılırsa doğru lümenle karşı sürücünün gözünü almıyor. Halojen ayrıca farı sarartıyor. Gündüz led i takamamıştınız sanırım o konuyu çözdünüz mü?

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize saglik...ledler 6500k mi? Goruntu guzel ama bir sure sonra benim gibi beyaz isik yerine 4300k ya doneceksiniz :)

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize saglik...ledler 6500k mi? Goruntu guzel ama bir sure sonra benim gibi beyaz isik yerine 4300k ya doneceksiniz :)

6500K 8000 Lumen kaliteli olanı aldım. Feedback lere göre en çok tutulan ve iyi ledi aldım.

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar mercek farda yetersiz aydınlatma ile ilgili sorunları olanlar bencu bu urune bakmaları gerek.
https://tr.aliexpress.com/item/HLXG...spm=a2g0s.13010208.99999999.73.34313c00sO0920

Lumen degeri 12000 Kelvin degeri 6000 mercekli fara alınıcak bir led xenon ve gumrukten geçiyor yani satın alım limitinin altında 27dolardan ve 22 eurodan dusuk fiyatta gumrukten kalma olasılıgı yok.
Ben 8000lumenlık farlarımı beklıyorum geldıkten sonra bunları alıcam 8000 lumenı uzunlara takıp bunlarıda kısalara takıcam.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardımcı olurum sizede sağolun led in far ayarı yapılırsa doğru lümenle karşı sürücünün gözünü almıyor. Halojen ayrıca farı sarartıyor. Gündüz led i takamamıştınız sanırım o konuyu çözdünüz mü?

Gunduz ledleri takili aracta parklara bagli fakat orjinal haliyle olmasi için sigorta kutusunun degismesini bekliyorum. Uygun fiyatli bir tane bulursam halledecegim o isi de. 1.000 lira civari cikmalari bile.