Fluence küçük dokunuşlar

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun elinize sağlık. Yanılmıyorsam cihaz Pioneer ve güzel bir seçim olmuş birkaç ufak dokunuşla seste gayet olumlu tatminkar sonuçlar alabilirsiniz .. Güle güle kullanın !

hakan5454

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim evet Pioneer teyp ses eski orijinal teyp e göre daha iyi oldu en azından sesi çok açabiliyorum 32 den yukarı çıkmıyordu orijinal teypte şimdi sesi daha yüksek açabiliyorum değiştirmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet 10 yıllık deneyimleri mi göre Pioneer ve Alpine müzik adına performans alabilecek cihazlar 6- 7 sene Deh-6050 kullandım harikaydı.

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Umarım Emeğinizin Karşılıgını Alabilirsiniz. Herşey Güzel Görünüyor Son Halini Merak Etmiyor Değilim Sis Farı Biraz Zorlayacaktır. Bağlantısı Yeniden Yapılacak Röle Attırmayı Unutmayın Konsol Yanmasın :)

hakan5454

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim çok sağolun Mitsubishi yetkili servisinde yedek parçacı olarak çalışıyorum sanayide çok tanıdık var sis farı montajı zor olmaz gibime geliyor

hakan5454

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar konuya devam ediyorum bugün camcıya bıraktım arabayı cam filmleri çekiliyor temiz olsun diye camları söktürdüm işi yapan usta daha önce Renault'ta çalışmış ezbere yapıyor vallahi:) sis farı siparişi verdim haftaya onlarda gelir araca bir şeyler yaptıkça burada paylaşacağım herkese Adapazarı'ndan çok selam

Gitme_Dayanamam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kumanda kolu için kolega35 ile irtibata geçiniz ben kendisinden 3-4 kez alış-veriş yaptım meslegim içabı müşteri araçlarına kendi megan 2 me taktım gayet iyi çalışıyor tavsiye ederim bu arkadaşı yardımcı olur size

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Emeklerinize sağlık ufak dokunuşlar yakışmış doğrusu :eyv

berkay_design

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski teybiniz gerçekten çok hırpalanmış gibi görünüyor :D Fazla abartılmadığı sürece ufak dokunuşlar gerçekten çok hoş duruyor.

oguz_as29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fıyatlarıda yazarsan bılgımız olur...