Fluence küçük dokunuşlar

hakan5454

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sakaryadan selam herkese çok arkadaşlar çok teşekkürler fiyatlara gelince cam filmi 150tl yaptırdım teyp 250 liraya aldım farlara modül yanlış hatırlamıyorsam 30 lira olması lazım teyple farları arkadaşımla biz taktık çalışmadığım bi haftasonu istanbula gidip başaran coilverda araca coil taktıracam jant aldım 18 inç füme renk vossen 5 kol jantları kış geçtikten sonra takarım artık body kit için bakıyorum güzel bir yer şimdilik bu kadar nasip olursa aracıma birşeyler yaptıkça paylaşmaya devam edeceğim herkese hayırlı günler

hakan5454

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar tekrardan selam işlerimin yoğunluğundan dolayı yazamıyorum aracıma müşteriler çıkmaya başladı bişeyler yaptıkça arabaya :) araca en son fulence yazısı altına krom orijinal çıta aldım ama benim araçta çıtanın tırnaklarının gireceği yer yok şaşırdım beklemiyordum farklı olacağını:) siyah silikonla yapıştıracam büyük ihtimalle tırnakları kırıp veya sizin bir fikriniz varmı yardımcı olursanız sevinirim sakaryadan herkese çok selam

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yapılan her çalışma kişinin zevkini yansıtır ve araca güzellik katar, güle güle kullan kardeşim...

sevdamin_nehri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Facebook fluence garage die bakarsan orda flu ile ilgili hem fikir edinirsin hemde eksiklerini rahatça temin edip fikir alabilirsin ben sık sık erenlere gelirim Sakarya'ya mesela yardımcı olurum ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk