Fluence lastik ebatı

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sabitkale resimleri yüklemiş ben yapamadım, ama görebiliyoruz zaten koyduğu fotoğraflardan bennim aaraçta aynı şekilde güzel gözüküyor küçük felan değil sırıtmıyor hiç

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aslinda araca uzaktan arkadan bakinca nasil göründüğünü merak etmiştim. Teşekkürler yine de arkadaşlar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resmi yükleyemiyorum aslında fotoğrafta var hazırda, biraz aracımızın arkası yüksek olduğu için düz zeminde yine güzel tabi geniş olduğu için fakat rampa aşağı bırakınca aracı arkası oturduğu zaman çamurluklarda geniş lastikte geniş olunca mütiş bi görüntüsü oluyor arkadan

kahroldum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar fluence orjinal teneke jantına takılı goodyear ultra grip 8.... kişlik lastiğim var jant kapaklarıda orjianal lastikler yüzde 90 bir kış kullandım. takım fiyatı 1250 tl jant sök tak derdinizde olmaz. düşünen olursa buradan yazsın..205 60 16...araç gitti ihtiyaç kalmadı.

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracıma vossen vf-s2 serisi jant aldım 18inç önler 8.5 arkalar 9.5 ofsetli ön lastiklere 225/40/18 takmayı dusunuyorum arkalarada 235veya245/40/18 takıcam ön ve arka yaylara soğuk pres uygulamasıyla birlikte aracımın yol tutusu artıcak öyle dusunuyorum yakıt konusuna gelince ne kadar artar bilmiyorum ama aldık bi kere takmadan olmaz :)

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracıma vossen vf-s2 serisi jant aldım 18inç önler 8.5 arkalar 9.5 ofsetli ön lastiklere 225/40/18 takmayı dusunuyorum arkalarada 235veya245/40/18 takıcam ön ve arka yaylara soğuk pres uygulamasıyla birlikte aracımın yol tutusu artıcak öyle dusunuyorum yakıt konusuna gelince ne kadar artar bilmiyorum ama aldık bi kere takmadan olmaz :)
Montaj sonrası resimleri atarmisiniz çok güzel görüneceği kesin sürtme yapar mı acaba [emoji848]

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba lastik alacağım alacağım diyordum şu an yolda kaldım lastik patladı ve yol yardımı bekliyorum, hemen acil cevap verebilen olursa, hangi marka almalıyım lastikçiden yeni 4 lastik alacağım çektiklerinde, 225 50 r17 boyutunda

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba lastik alacağım alacağım diyordum şu an yolda kaldım lastik patladı ve yol yardımı bekliyorum, hemen acil cevap verebilen olursa, hangi marka almalıyım lastikçiden yeni 4 lastik alacağım çektiklerinde, 225 50 r17 boyutunda

Comti premium contact tavsiye ederim ama giyat biraz yuksek. Ben iki sene once 205/55/16 4 adet 1200 liraya almistim. Hamur yumusak oldugundan iyi yol tutuyor fakat sert hamurlulara gore daha az kullanirsiniz. Ornegin pirelli bridgestone lassa michelin gibi markalar genelde sert hamurlu olur ve uzun km ler cikartir. Fakat lastikler sert oldugundan ve kullandikca daha da sertlesecegimden yol tutus ve konfor kaybi yasatir. Fiyat olarak ne durumdalar bilemiyorum onlari ama conti candir. :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyatlar çok yükseldiği için 4 adet sıfır 2000 tlye 200 tl indirimle dunlop sp sport fm800 aldım fiyatlardan dolayı mecbur kaldım ayrıca goodyearın üretim eşitliğinde olduğundan tercih ettim fiyatıda iyi olunca, şu an daha fazla kullanma imkanım olmadı fakat 2 saate felan Ankaradan Akçakocaya yolculuk yapacağım yazarım yorumlarımo, şu an bile sessizlik seviyesi arttı aslında eski lastiklere oranla.