FLUENCE ÖN BALATA SESİ frende kesilen

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık. 2011 authentique aracımda bu ses yoktu. 2012 business ta mevcut. düzeltiyorum belli süre sonra yine geliyor bu ses. malzemenin dandikliği başka birşey değil. Renault iyileştirir inş..

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben resim felan göremiyorum yaaa nerde ki bu resimler yüklediyseniz

ErCaN93

Ercan KUZU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustadim eline sağlık , sabırsızlıkla resimleri bekliyorum . O sesler yuzunden ustamla aram baya bi açıldı :)

memeter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim nasıl koyuyoruz arkadaşlar .bilgilendirirseniz detaylı resimler elimde.........

memeter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elimden geldiği kadar faydalı olmaya çalıştım

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o çocuk şıkşığı gibi ses şimdi burdanmı geliyo töbeeeee tamda bulmuş yerini siz eğilmişti düzelttim diyorsunuz o teneke parçasını hepten söküp atsak bişey olurmu mühendisler bırakmış ama olmazsa olmazlarda mı acaba yani bu 4 tekerleğinde sökülüp bakılması gerektiği ortaya çıkıyo çünkü bazen arkalardanda alıyo gibiyim sanki emeğine sağlık abicim müsait bi vakitte ilgileneceğim çok tşk.....

61osman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi çok sağol ya ilk işim bu uygulamayı yapmak olacak emeğine sağlık

Delgado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2,5 Yıldır fluence kullanıyorum ve bu ses var genelde parke taşlı yollarda cam açıkken duyulur
Bu sesle ilgili sizin söktüğünüz demiri söktük demiri sökmeden etrafına izalosyon yaptık yeni balata aldık en son komple yeni disk balata aldık yapılan işlemlerden sonra kesilmesine rağmen kesin çözüm olmadı ve yinede ses kesilmedi şu anda da var
Sizinde ses bir dönem sonra muhtemelen tekrar duyulmaya başlayacaktır
Servise git gel git gel adamlar da sıkıldı bende sıkıldım çok kafayı takarsan aracı satma noktasına geliyorsun genelde camlar açıkken duyursun ya camları kapatacaksın yada müziğin sesini açmak lazım başka çare bulamıyorum hehe
Araç bana göre istediğim donanım performans yakıt geniş iç hacim gibi herşeyi verirken bir tek kusurunun bu olmasına artık pek takılmıyorum (yeni aldığımda satmayıda düşünmüştüm:sinirli)
Siz işlem yapalı kaç km oldu biraz kullanın yaptığınız km doğrultusunda tekrar yorumlarsanız daha iyi bilgi olacaktır :eyv

memeter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kendi arabam da 8 bin oldu hala ses yok .ama bu ileride gelmeyecek anlamına gelmıyor. birde bu işlemi yaptıktan sonra takarken motorsiklet zinciri (silikonlu) yağı ile yağlayıp takmayı denermisiniz.sayın delgado hocam .

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
28.850 KM'de cık cık sesi sadece asfaltta böyle tekerin akışını bozunca oluyor ama benim ki Caddy araçlarda ki süspansiyon sesi gibi.