EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar;

Bugün Renault Mais Ankara Şb. Müdürülüğündeydim.Yaklaşık 2 saat bilgi aldım. Öncelikle konuya yakından ilgi gösteren Müşteri Hizmetleri Görevlisi Orhan Bey'e Teşekkür ediyorum.Daha sonra da Yedek parçadan İnan beye ve Satış Danışmanı Hüseyin Beye.

Konuyu açmak gerekirse.Bugün 2012 model Fluence Privilege lerde olupta önceki yıllarda üretilmiş olan ( 2009-2011) Fluence privilege lerde olmayan otomatik cam ve Sunroof kapatma konusu hakkında görüştüm.Orhan beye konuyu detaylı olarak aktardıgımı düşünüyorum.2012 model Fluence Privilege lerde Yaz döneminde Sunroof u açıp camlarınızı acıp seyahat ettiniz ve durdunuz.Kartınızı cebinizden cıkardınız ve kapatma düğmesine 2 defa bastığınız anda 4 cam ve sunroof otomatik olarak kapanmakta.Lakin bu durum önce yıllarda üretilen Privilege lerde malesef bulunmamakta idi.Birkaç abim ve forumda burda birkaç arkadaşımla görüşmelerimiz sonucunda,bu özelliğin yazılımsal oldugu yönünde hem fikir olmustuk.

Orhan Beye 2010 model Privilege ye 2012 yazılımı yükledigimizde bu özelliğin aktif olup olamayacağını sordum.Kendisi de bana bu konu hakkında arkadaşları ve üst yöneticileri cotechleri ile beraber çalışma yapıp dönecekleri sözünü verdiler.Konunun yazılımsal olma ihtimali büyük.Ancak donanımsal eksiklikler var ise( örn.cam kaldırma modülü vb. gibi.) bu durumda da nasıl bir yol izlememiz gerektiğini de kendisine sordum ayrıca bütün bu işlemlerin Garanti kapsamı içinde yapılıp yapılamayacağını da sordum.Bütün bu konular hakkında kendisinden cevap bekleyeceğiz.

Şunuda belirtmeden geçemeyeceğim Beni ilk karşılamalarında ve ilk soruları sormaya başladıgımda bana " Bu konuda yapacağımız bir şey yok , bu şekilde bir sorunla karşılaşmadık nasıl bir yol izleyeceğimizi bilmiyoruz, size yardımcı olamayacağız" demeleri; Ardından da benim " Ben RenaultFanClub ten geliyorum, sizin bana kullanacağınız her kelimeyi forumdaki binlerce Renault sever ile harfi harfine paylaşacağım, konu bizim için önemli, Fluence kullanıcıları bu konuda madur ve bir çözüm yolu bulmanızı rica ediyorum belki bir ilk şikayet olabilir ama Renault bu tür durumlarda müşterilerini mağdur etmeyecek ve yanında olacaktır buna inancım tamdır" demem üzerine konuyu detaylı bir şekilde görüşmüş oldum.Bu sayede ilgilendiler.Yalnız bu durumu Renault Türkiye yetkililerine de bu yazımla iletmek istiyorum ki yapılan yanlışın yani benim Renaultfanclub değilde sıradan bir müşteri olsamda aynı ilgiyi göstermeleri gerektiği 2. 3. sınıf insan muamelesi yapılmaması gerektiği yanlışının farkına vararak gerekli tedbirleri ve önlemleri aldıklarını görelim istiyorum.

Orhan bey ve Renault Mais Ankara dan gelen cevabı burda sizinle harfi harfine paylaşacağım.Orhan Bey e ve Mais Ankara dan bir kaç yetkili arkadaşa sitemizin ismini verdim.Bu konuyu açacağımı ve siz cevap verene kadar bekleyeceğimizi de belirttim.Bu sebeble konuyu birkaç gün sabit tutacağım.

Konuyu bilgilerinize sunar, keyifli forumlar dilerim...

EVREN TOPCU

img20120518193521.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son cümlelere katılıyorum.Normal müşteriler çok fazla önemsenmiyor malesef.Sonuçlar bende merakla bekliyorum.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim işi sormayı unuttun demi? hehe :D

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evren abi ellerinden öpüyorum,merakla bekliycem açıklamalarını çok iyi oldu bu konu :eyv:bravo

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi senin bu olay yerli üretim megane lar icinde geçerli fluance icin çözüm bulunursa megane icinde aynı çözüm olmuş olur

🔰Tapatalk

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi senin bu olay yerli üretim megane lar icinde geçerli fluance icin çözüm bulunursa megane icinde aynı çözüm olmuş olur

Tapatalk

Aynen kardeşim. Elektrik ve yazılım kutuları aynı ise çözümde aynı olur sanıyorum.

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizin işiniz olmaz gibime geliyor:D