ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bir kere burda gitmiştim geçen yıldı sanırım bir soru sormaya k.yalı maise içeri girdim suratıma bile bakmadılar ,sorumu sordum ve cevabımı kendim verdim ( sadece evet doğru cevap dediler oda başlarından savmak için ) ve çıkıp gittim . ne ordan araba alırım nede oraya servise giderim artık ( zaten gitmiyordum oraya ) sonuçta ilk izlenim kötüydü benim için aynı personel olmaza bile içim ısınmadı ya ondandır.bunları neden yazdım dersinzi ,artık RFC üyesiyiz denince davranış değişiyor :D bu olumlu yoksa üzücümü karar veremedim ...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel 19.05.2012

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Mais ANKARA nın dışında sorunu Renault Müşteri Hizm. nede yazmıştım bugün gelen cevabı hiç bir kelime eksiltmeden harifyen yayınlıyorum :

• Müşteri Hizmetleri
Kime: evrentopcu@msn.com

Sayın Evren Topçu,
Göndermiş olduğunuz mesajınız ilgili birimlerimize iletilmiş; konuyla ilgili çalışmalar başlatılmıştır.
İlgili kişilerin incelemelerine istinaden size en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

Yaşamış olduğunuz sıkıntı için üzgün olduğumuzu belirtir, Renault olarak her zaman yakınınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Saygılarımızla,
RENAULT Müşteri Hizmetleri

Tabi bu ANKARA Maisin bana vermiş olduğu Cevap değil.Yani hala sonuçlanmadı ama gelişmeleri sizlerle anı anına paylaşmak istedim.
Sevgiler...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Evren şimdi sana özelden atacağım numarayı Pazartesi günü arayıp adını verdiğim yetkiliye RFC de yönetici olduğunu ve USTA nın selamını ilet,sıkıntını telefonda anlat kardeşim...:eyv

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
simdi sole birsey var bu tip seyleri araclarda icerde bir arac içi kontrol unitesi vardır
bir bakıma beyin yani bu beyin motordaki enjeksiyon beyninden genelde daha pahalıdır
onun uzerinden yerine gore guncelleme yapılabilir ama bazende yapılamaz
eger sizdeki beyin yeni modellerle aynıysa bu olay olabilir yok degilse ve o beyin içinde bole bir ozellik yoksa yapabileceginiz tek sey o tip beyin almaktır oda yaklasık 1000lira civarıdır

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
simdi sole birsey var bu tip seyleri araclarda icerde bir arac içi kontrol unitesi vardır
bir bakıma beyin yani bu beyin motordaki enjeksiyon beyninden genelde daha pahalıdır
onun uzerinden yerine gore guncelleme yapılabilir ama bazende yapılamaz
eger sizdeki beyin yeni modellerle aynıysa bu olay olabilir yok degilse ve o beyin içinde bole bir ozellik yoksa yapabileceginiz tek sey o tip beyin almaktır oda yaklasık 1000lira civarıdır

evet buna benzer bir konusmayı bir cotech abimlede yaptım Aytuğ. ( ismini veremiyorum üzgünüm ). Bana benzer şeyler söyledi.Bkalım Techline ne diycek :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evren şimdi sana özelden atacağım numarayı Pazartesi günü arayıp adını verdiğim yetkiliye RFC de yönetici olduğunu ve USTA nın selamını ilet,sıkıntını telefonda anlat kardeşim...:eyv

Tamam abi p.tesi arıyorum.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi bakalım sonucu dört gözle bekliyoruz...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
güncell...