Fluence radyosu iyi çekmiyor

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Arkadaşlar bir fluence'ci olarak konuya açıklık getiriyorum ! Bende antenden memnun değildim ve gittim sparco spor anten aldım yine sonuç değişmedi.Bu radyonun iyi çekmesini istiyorsanız arka cam döşemesinin altında bulunan radyo vericisini kökten değiştirmeniz lazım.Öyle anten takarak hiç bişey elde edilmiyor ben bizzat yaşadım ve gördüm.En kral anteni taksan yine stereo çekmiyecek.O vericinin değişmesi lazım (.)

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bir fluence'ci olarak konuya açıklık getiriyorum ! Bende antenden memnun değildim ve gittim sparco spor anten aldım yine sonuç değişmedi.Bu radyonun iyi çekmesini istiyorsanız arka cam döşemesinin altında bulunan radyo vericisini kökten değiştirmeniz lazım.Öyle anten takarak hiç bişey elde edilmiyor ben bizzat yaşadım ve gördüm.En kral anteni taksan yine stereo çekmiyecek.O vericinin değişmesi lazım (.)

olabilir aga bilmiyodum bunu ama siz genede benim dedigimi yapın alın krom anten valla benim meganda eski antene nazaran kat kat daha iyi çekiyor suan :eyv

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul

tonkano

taxi driver,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vericinin kalitesiz olduğu kanısına nerden vardınız?, Değişmesi gerekir derken başka modellerimi var?
Yoksa öylesine mi söylediniz.

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Vericinin kalitesiz olduğu kanısına nerden vardınız?, Değişmesi gerekir derken başka modellerimi var?
Yoksa öylesine mi söylediniz.

Ben bundan önceki araçlarımda böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım.Bu fluence'lerin radyoları iyi değil.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kurtköy civarında kuzen oturuyor,hem Kangoo ile hem Punto Evo ile gittim,radyoda en ufak parazit veya çekme sıkıntısı yaşamadım.Fluence radyosunda bir aksaklık var bence...

erkange

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kurtköy civarında kuzen oturuyor,hem Kangoo ile hem Punto Evo ile gittim,radyoda en ufak parazit veya çekme sıkıntısı yaşamadım.Fluence radyosunda bir aksaklık var bence...

otobandan kurköye giderken sıkıntı yok. Kurtköy ile pendik arasındaysa çeken radyo yok.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın