Fluence radyosu iyi çekmiyor

tonkano

taxi driver,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En kralından cd teyp taktırdım yine aynı çekmıyor rayosu. Ya bizim radyo vericilerinde sorun var yada anten sistemi çok kötü fluencenin. Bunu ne servistekilerin bileceğini sanmam.
Renaul servisindekilerde pek çalışma ve kendini geliştirme ruhu yok.

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
En kralından cd teyp taktırdım yine aynı çekmıyor rayosu. Ya bizim radyo vericilerinde sorun var yada anten sistemi çok kötü fluencenin. Bunu ne servistekilerin bileceğini sanmam.

Haklısınız..Bende anteni değiştirdim vs 1 gr değişme yok radyoda..Berbat onun için radyodan soğudum.Çekmesinde sıkıntı yokta tiz falan gelmiyor rezillik..Mono bi ses var.Kısacası boğuk bir ses rahatsız ediyor benide

ayhan2156

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben hem teybi hemde anteni değiştirdim şimdi baya iyi teyp alpine bt 178 anten beslemeli linea anteni gayet iyi oldu...

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senede 3 5 defa kurtköy ün tepeören köyüne gideriz ne zaman gitsek hemen radyoda kışırtılar oluşmaya başlar çünkü kurtköy İstanbul' un diğer ucu tam sınır radyo çekmemesi normal onun için uzun yola gidersem hemen bir cd dolduruyorum radyonun çekmediği yerde açıp dinliyorum her zaman arabada durur yanlız şu krom antenden ben de düşünebilirim :)

ayhan2156

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onceki mesajımda linea wolswagen golf uyumlu bir antenle daha basarılı sonuclar aldıgımı belirtmistim ama bu sonuc beni cok tatmin etmemisti denemelerim sırasında yukselticisi olmayan bir antenin daha iyi cektigini fark ettim ve benim antenin yukselticisini iptal ettim sonuc muhtesem oldu...

must82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama hazır konu açılmışken yeni bir konu açmak istemedim. Aracım 2015 edc megane touch plus ve aracın radyosu çekmiyor arkadaşlar bu kdr net. ford fiat gibi farklı marka araçlarla aynı lokasyonda bizzat denedim. diğerleri çekerken bizimkisi search moduna alıyor kendisini. Orjinal teybi kullanmaktan yanayım. Bir arkadaş radyo vericisi / alıcısı ından bahsetmiş.bunun bir görseli yada şeması var mıdır elektrikçimize yaptırsak. Verici / alıcıyı değiştirsek?
teşekkürler.

gkhnkck61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

usta bende orjinal teybi söküp normal JVC marka teyp takmak istiyorum. ilk olarak çerçeve alacağım , sonra teyp soketini sıyırarak Jvc ninkine ek yapacağım. ama aklıma takılan bizim araçlarda ( benim ki 2011 business) anten soketi değişik küçücük bişey. bunu normala nasıl çevirebilirim soket vs var mı , teşekkürler.