Fluence Sonradan Hız Sabitleyici Montajı

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin arac donanimi joy muydu en bisan olan mi yani. Benim arac joy en bosu ve araca ust donanim ne taktiysam hep beyine takildi yani beyin desteklemediginden hep dolambacli islere giristik. Yani bunlari alip yapmak bi sey degil yine beyine takilirsak sikinti.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hız Sabitleyici Taktırdığım Zaman Parçaları Aldığım Yer İle Görüştüğümde Hız Sabitleyici Olan Bir Fluencenin Şasi Numarası İle Aktif Ediliyor Demişti Yani Kısaca Bir Nevi Beyni Kandırıyorsun 1 Seneden Fazla Kullandım 3 Ay Öncede Sattım Aracı Bir Sıkıntı Yaşamadım :)

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin arac donanimi joy muydu en bisan olan mi yani. Benim arac joy en bosu ve araca ust donanim ne taktiysam hep beyine takildi yani beyin desteklemediginden hep dolambacli islere giristik. Yani bunlari alip yapmak bi sey degil yine beyine takilirsak sikinti.

2011 Extreem EDC

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,
Cruise control sistemi enjeksiyon beyni fren pedalı, debriaj pedalı ve gösterge tablosu ile birlikte uyumlu olarak çalışmkatadır.
beyie yazılım yüklenirken enjeksiyon beyninden aktif edilmiş olması gerekir ayrıca gösterge tablonuz uyum sağlamamış olabilir gösterge tablonuzda yeşil ışık varmı yoksa eğer düzgün çalışabilmesi için gösterge tablonuzu değiştirmenizi öneririm çıkmacılardan alın deneyin düzgün çalışırsa devam edin eğer ondada aynı sorunu yaşıyor iseniz yazılımı tekrar yükletin derim..

Merhaba,Bende HEnuz Clip ile sistemi açtırmadım ama servis ile görüşmemde önceki clip versiyonların (eski versyonlarda) Bunları açabildikleri ama yeni versyonda bunların hepsinin toplu olduğunu ancak bir aractan configrasyonu copyalayıp diğer araca aktarabildiklerini söyledi yetkili servis ten bir arkadaş. Eski Clip cihazı olan bildiğiniz bir yer varmı? istanbul avrupa yakası. Maslak tarafı...

serkan73

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, bende de 2016 Touch var.Acaba tesisat var mıdır? Bilen var mı?Kendimi zor tutuyorum vites körüğünü sökmemek için.Daha önce 2010 Business modelde açtırmıştım hız sabitleyiciyi.2010 Business olmasına rağmen herşeyin tesisatı hazırdı.Tweeter tesisatı bile hazırdı hemen alıp takmıştım.Ancak ne gariptir ki 2016 Touch modelde tweeter tesisatı bile yok.O yüzden bunda var mıdır çok merak ediyorum hız sabitleyici tesisatı.

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,Bende HEnuz Clip ile sistemi açtırmadım ama servis ile görüşmemde önceki clip versiyonların (eski versyonlarda) Bunları açabildikleri ama yeni versyonda bunların hepsinin toplu olduğunu ancak bir aractan configrasyonu copyalayıp diğer araca aktarabildiklerini söyledi yetkili servis ten bir arkadaş. Eski Clip cihazı olan bildiğiniz bir yer varmı? istanbul avrupa yakası. Maslak tarafı...

İstanbulda Ortaklar Otomotiv Var İlhan Usta Görüşe Bilirsiniz...

https://www.facebook.com/ortaklarotomotivkavacik/?fref=ts

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Dün bu konuyu servise sordum ve icondan beyin copyalayim joya atılır ama beyin çalışmaz hale gelirse mesuliyet almayız dediler. Açıkcası cekindim o sebeple. Yoksa icon Donanımın beyni kopyalanıp atılabiliyorsa araç en azından elektronik olarak her turlu donanıma açık hale gelecek ve uygulamak daha kolay olacak. Bunun yanı sıra dışarıda bu işlemlerin yapılabildiğini de söyledi ama guvenemedim açıkcası

Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın.

iMessage : tanseler@me.com
Twitter : @tanseler

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, bende de 2016 Touch var.Acaba tesisat var mıdır? Bilen var mı?Kendimi zor tutuyorum vites körüÄŸünü sökmemek için.Daha önce 2010 Business modelde açtırmıştım hız sabitleyiciyi.2010 Business olmasına raÄŸmen herÅŸeyin tesisatı hazırdı.Tweeter tesisatı bile hazırdı hemen alıp takmıştım.Ancak ne gariptir ki 2016 Touch modelde tweeter tesisatı bile yok.O yüzden bunda var mıdır çok merak ediyorum hız sabitleyici tesisatı.

Öncelikle Tesisatı Kontrol Edin Eğer Var İse Yaptırın Bildiğim Kadarı İle Tesisat Hazır Olması Lazım...

serkan73

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önce şunu belirteyim tesisatı hazır olup da bu işi yapmak isteyen arkadaşlara söylüyorum; bu işin hiçbir olumsuz tarafı sıkıntısı yok.Gayet orjinal bir biçimde çalışacaktur.Size sadece hız sabitleyicisi olan bir fluence şasi no lazım o kadar.Öyle beyin falan kopyalama işlerine hiç gerek yok.Zaten beyin kopyalamak aracınızda geri dönülmez hasarlara yol açabilir.Ben bu işi bizzat kendim yaptığım için biliyorum.Şasi no ile direksiyonki tuşlar beyine gösterilecek ve göstergede birlikte fonksiyonu açılacak o kadar.Başka yerleri kurcalamaya gerek yok.Şunu da söyleyeyim; girdiğiniz şasi no sadece fonksiyonu açmak için.Aracınızın orjinal şasi no olduğu gibi duracak.Ama programa hakim bir ustayla çalışmak gerek.Yani Renault orjinal programına.Benim araç daha sıfır gibi olduğu için açmaya kıyamıyorum ama bakmadan da emin olamam.

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün bu konuyu servise sordum ve icondan beyin copyalayim joya atılır ama beyin çalışmaz hale gelirse mesuliyet almayız dediler. Açıkcası cekindim o sebeple. Yoksa icon Donanımın beyni kopyalanıp atılabiliyorsa araç en azından elektronik olarak her turlu donanıma açık hale gelecek ve uygulamak daha kolay olacak. Bunun yanı sıra dışarıda bu işlemlerin yapılabildiğini de söyledi ama guvenemedim açıkcası

Beyni Kopyalamaya Gerek Yok Hız Sabitleiyici Olan Bir Fluencenin Şasi Numarası İle Aktif Ediliyor 1,50 Sene Kullandım Bir Sıkıntı Yaşamadım...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Beyni Kopyalamaya Gerek Yok Hız Sabitleiyici Olan Bir Fluencenin Şasi Numarası İle Aktif Ediliyor 1,50 Sene Kullandım Bir Sıkıntı Yaşamadım...

Benim kullandığım bi kaç donanım daha var ama orijinal şekliyle beyine uymadığından o yüzden çöpü paste yapıldığında çalışırsa diğer fonksiyonlarda çalışır hale gelecek benim araçta. Sadece cc taktıracak olsam dediğiniz gibi çalıp cihazı ile açılıyor.