Fluence Süspansiyon Sorunu

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sayın arkadaşlar benim flue çukurlarda sağa sola beşik gibi aşırı zıplıyor. 1.5 dizel 85bg
servis sıkıntı yok diyor amortisörde ancak eskiden sertti o kadar yaylanmıyordu.

sizde durum nasıl. ayrıca araç sallanırken bütün kapılar esniyor acayip gıcırtı ses var.

Moderatörün son düzenlenenleri:

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni arabaların ilk kullanımlarında gıcırtı , ses, cam lastiklerinin esneyip düşmesi vb. gibi durumlar olabilecegini bunların zamanla yok olacagını söylemişti servis.Birde arac kullanıma baglı degişiklik gösterir.Fluyu ben cok kibar kullanırım Diger arabamıda cok deli kullanırım. O esneme olayı jantın 16 inch lastik yanagının 60 olmasıylada alakası var bence..Cunku hızlı gittigimde aynı durum bendede ( esneme ) söz konusu. O yuzden spor yay ve arabanın basılması mutlaka şart bence...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca konfrodan biraz feragat edersen lastik yanagını 45 e jant çapınıda 17 ye cıkarmanı öneririm tabi spor yayla 5cm bastıktan sonra :) sevgiler...

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz binelim ilerde şart dediğin gibi imzandaki araç senince çok güzel bu body kiti servislerde göremedim

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisler bile stock yapmadığına göre fiyatını sen düşün :) o body kitin..

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. En kısa zamanda düzelir İnşallah.