Fluence'de Shell GTL Dizel Tecrübem

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
totalden sadece benim araba için benzin aldım orta seviye diyebilirim...arabayı üzmüyor.. dizel için kıyaslamayıda shell ve po için yapabilirim sadece... shell sesizlik ve nasıl desem rahat devirlenme sağlıyor ama az gidiyor.. po daha uzun gidiyor gibi düşünüyorum.. en kullanmak istemediğim opet bi kaç kere sıkışıp aldım ne zaman hangi bayisinden alırsam alım araç geç devirleniyor gitmek istemiyor gibi hissediyordum ...
opet dizelinin setanı 51 patlaması geç oluyor devirsiz kalması bundandır diye düşünüyorum
Shell Euro Diesel de güzel bir yakıt,Total'den geçen yakıt aldım TUG Kangoo'nun motor sesinde artış oldu sanki,Allah'tan ufak ufak yakıt alıyorum ( Bonus muhabbetine ) Total dizel bitince BP aldım aracın sesi düzeldi,bir dahakine Kele devam ederiz... :D
gtl alıp denemeni isterim abi. bu meret her shell istasyonunda bulunmuyor üstelik :)
Hic Sasmayin Shell GTL Ye Devam

devam başkan:eyv

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürekli shell kullanıyordum ( 8 Nisan 2011 den beri ) pazar günü muğladan trabzona gelirken yolda yakıt almak zorunda kaldım acelem vardı PO dan aldım geçtim. Fakat geri kalan yol boyunca sanki araba gitmek istemedi gibi geldi canım sıkıldı yakıttan olduğunu düşünüyorum. Biter bitmez shell'e devam edeceğim :eyv

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ikinci shell gtl depomu kullanıyorum. ses ilk depoya göre daha da azaldı, gayet memnunum. övüldüğü kadar varmış gtl