Fluence'yi yeni kasaya çevirmek

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrar ve son kez söylüyorum! Yeni kasa tampon ve Farlar eski kasaya birebir ( 1 e1 ) uymaktadır.her tırnağına her köşesine kadar aynıdır. Sadece farların fiyatı 750 tl diye biliyorum.Toplam hepsi 3000 tl civarında bir rakam tutuyor. Bir başka değişle:

- Farlar aynı uyum sağlıyor
- Tampon aynı uyum sağlıyor.
- Fiyat pahalı..
- Modifiye pahalı bir zanaattır.Öyle arkaya yamuk yazıyla yazılmış Sport yazısına benzemez bu yüzden bu pahalı hobiyi de herkes yapmaz.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence eski model daha güzel.

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya ne gerek var orjinalini bozmaya ha araç kaza felan yapar tamponlar gider o vakit düşünülebilir hem zaten piyasada fluence çok bide eski yüzler yeni yüzlere karışınca aboooooooooooooooohehe ben satarım bu arabayı söyleyeyim bu ne yaa nereye dönsen fluence arabamın fiyakası kalmadı yaaaa :silah

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
takım kaptanımız evren abi özetlemiş 3 000 lira diye 3 000 lira ona harcayacağına TÜRKİYE'MİZİN her tarafını gezersin ;)

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O araçla ilgili düşüncem şu ; Araç kaza yapmış önden adamda eski olan görünümü kaskodan yeni görünüm yaptırmış ! bu nasıl oldu diye sormayın çünkü satılan yer Şanlıurfa yani memleketim işler genelde orda selam sabahla çözülür :) brokrasi hala eski sistem ve en iyi sistem de diyebiliriz.

aslında bunun ne urfayla ne selam sabahla bi alası yokki araç kaza raporunda experin belirlediği rakam neyse odur müşteri bu belirlenen parayı sigorta aracılığıyla öder eğer masraf artıyorsa geriye kalanıda cebinden karşılar yaptırabilir gayet normal bişey araca birebir aynı şeyleri takma mecburiyeti yok ki arzu meselesi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında bunun ne urfayla ne selam sabahla bi alası yokki araç kaza raporunda experin belirlediği rakam neyse odur müşteri bu belirlenen parayı sigorta aracılığıyla öder eğer masraf artıyorsa geriye kalanıda cebinden karşılar yaptırabilir gayet normal bişey araca birebir aynı şeyleri takma mecburiyeti yok ki arzu meselesi

Özel olarak bilincli bildiğim konuda beni aydınlattığın için çok teşekkür ederim onur kardeşim. !!!

serdar serdar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle herkese mrb arkadaşlar bende cokaraştırdım sordum bizim kasalara uygunmudur buyenikasalar diye pek olumlu bircevapalamamıştım yani şimdi tamponları deyiştirmekistersek olma imkanıvarmıyani bende cok merak ediyorum