Fransız App , Pleksi plakalık nasıl olmuş arkadaşlar :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam filmi icinde yasak diyorlardi ancak tam bi bucuk senedir cam filmiype geziyorum ve 5.6 kez çevirmeye girdim bi polia bile demedi bu cam neden filmli şimdilik yaptırdık yarinda mühür olayini soracağım muhurletme yapabilirsem yapacağım yoksa bu sekilde takacagim

muhurleme yapmazlar kardesim muhurlu appler tek cesit oluyo gosterdıgım gıbı

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu işlerden hiç anlamam. ne kadar nazı tuzu varmış plaka işlerinin:)

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
muhurleme yapmazlar kardesim muhurlu appler tek cesit oluyo gosterdıgım gıbı

Amann üstadım böyle devam edelim:)
Cam filminede yasak diyorlardı 1 bucuk sene oldu defalarca cevirmeye girdim nedne bu camlar filmli diye soran olmadı
Yarın bikaç polis arkadasa sorup takmayı düşünüyorum

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amann üstadım böyle devam edelim:)
Cam filminede yasak diyorlardı 1 bucuk sene oldu defalarca cevirmeye girdim nedne bu camlar filmli diye soran olmadı
Yarın bikaç polis arkadasa sorup takmayı düşünüyorum

valla babam sabah 10 dan akşam 11 12 ye kadar İst trafiğinde 4 senedir falan çevirme görmüyor ama tip araçları çevirdikleri oluyor eski plakaları at bagaja polis çevirir tırı vırı ederse gösterirsin hatta olmadı çıkarıp takarsın orda bir de çift taraflı bant bulundur araçta :eyv

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış yere yaptırmışsın istanbulda mühürlü yapan dolu yer var, mühürlü olanlar orjinal app yazı karakteridir yani fransızmış kesikliymiş yapmazlar.. Hiç nazı falan yok vereceksin 70 tl yi baki çalının paylaştığı resimdeki yazı karakteri olan gerçek app plakanı araca takacaksın polismiş aynasızmış derdin olmayacak çünkü mühürlü..

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla babam sabah 10 dan akşam 11 12 ye kadar İst trafiğinde 4 senedir falan çevirme görmüyor ama tip araçları çevirdikleri oluyor eski plakaları at bagaja polis çevirir tırı vırı ederse gösterirsin hatta olmadı çıkarıp takarsın orda bir de çift taraflı bant bulundur araçta :eyv

Aynen öyle zaten polisle labali bi sekilde oo polis nasılsın dersen adam baştan kıl olur cevirince ver selamını et ilk göz agrım bi plaka taktık memur bey felan inceden girmeye baslarsan kolay kolay yazmaz zaten oda sonucta insan
Sürekli istanbul trafiğindeyim wolkswagen transporter aracımda var cityvan onun arka kısım yolcu kısmına yük koymak yasak ve 700 lira cezası var 2-3 kez motorlu trafik polisi cevirdi ve hepsinde konusmayla kücük rüşvetler vererek kurtuldum :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öyle zaten polisle labali bi sekilde oo polis nasılsın dersen adam baştan kıl olur cevirince ver selamını et ilk göz agrım bi plaka taktık memur bey felan inceden girmeye baslarsan kolay kolay yazmaz zaten oda sonucta insan
Sürekli istanbul trafiğindeyim wolkswagen transporter aracımda var cityvan onun arka kısım yolcu kısmına yük koymak yasak ve 700 lira cezası var 2-3 kez motorlu trafik polisi cevirdi ve hepsinde konusmayla kücük rüşvetler vererek kurtuldum :)

her seferinde rüşvet vereceğin para ile mühürlü plaka alırsın bana göre ama boş ver ya dediğim gibi yap sen sıkı takma plakayı illa bi sıkıntı çıkarsa sökersin orda sonra yine takarsın :D

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Cam filmi icinde yasak diyorlardi ancak tam bi bucuk senedir cam filmiype geziyorum ve 5.6 kez çevirmeye girdim bi polia bile demedi bu cam neden filmli şimdilik yaptırdık yarinda mühür olayini soracağım muhurletme yapabilirsem yapacağım yoksa bu sekilde takacagim

Cam filmi ile bu çok farklı şeyler.Plaka işinde polis isterse arabayı bağlayıp şase motor numarası tespiti bile isteyebilir.Ortalık çalıntı ve change araç dolu.Ama genelde ufak bir ceza yazıp yolluyorlar.