Fransız App , Pleksi plakalık nasıl olmuş arkadaşlar :)

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam filmi ile bu çok farklı şeyler.Plaka işinde polis isterse arabayı bağlayıp şase motor numarası tespiti bile isteyebilir.Ortalık çalıntı ve change araç dolu.Ama genelde ufak bir ceza yazıp yolluyorlar.

Arkadaslar daha taktırmadan sogumaya basladım bu app plaka işindne bu gidişle :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar daha taktırmadan sogumaya basladım bu app plaka işindne bu gidişle :)

basite alıncak biz mevzu değilki :) isin ucunda arac bağlama var

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
basite alıncak biz mevzu değilki :) isin ucunda arac bağlama var

Aracı bağlayacaklarını sanmıyorum niye diye sorarsan trafikteki aracların cogu zaten app plaka suanda eger öyle olsa isyan cıkar ve yediemin otoparklarında yer kalmaz gibi bi durum olur gibime geliyor:)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı bağlayacaklarını sanmıyorum niye diye sorarsan trafikteki aracların cogu zaten app plaka suanda eger öyle olsa isyan cıkar ve yediemin otoparklarında yer kalmaz gibi bi durum olur gibime geliyor:)

uğur abimiz dediği için söylüyorum :)

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Polis çevirmesine girdiğimde ben başta alttan aldım millet içinde baktım ezmeye çalışıyor bide plakadaki ay yıldızı sökünce kafam attı baya bi takıştım sonunda çıkardım ruhsatı verdim eline kaç paralık şey öderiz deyince egosunu tatmin edemedi bu sefer '' Cam filmi ve far folyolarına '' yazmış cezayı bnmde plakalar app plakaydı onları söktür dedi umursayan kim bu sefer aracı trafikten men etti . Orjinal haline çevirdik ama app plakaları cıkarmadım 2 gün sonra emnıyete gittim plakalara bişey demediler . Anlıyacagın kardesım piyasada %95 egosunu tatmin etmeyen polis varsa %5 kısmı iyimser yaklaşıyor gençtir yapar diye. Nasıl bir polise denk geliceğine bağlı ben ''4 senedir '' app plakayla geziyorum orjinalleri bagajda duruyor ...Daha önce hiç bir cevirmede sıkıntı olmamıştı..

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende APP Mühürlü ve Pleksi Plakalik Siparişi Verdim Muhtemelen Yarin Elimde Olucaktir.. Mühürsüz Olan APP ler İçin Orjinal Plakaniz Eğer Bagajinizda Tutarsaniz Sikinti Olmuyor.. Polise İspat İçin Göstermeniz Gerekiyor .. APP Mühürsüz Olanlar Sahte Plakaya Giriyor..

Bence Emre Kardeşim 30 40 Lira Buna Verene Kadar 70 80 Liraya Mühürlü Al Tek Çeşit Yazi Stili Var Ama Hoş Duruyor.. Beşiktaş Yazi Stilide.. :eyv :eyv

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende APP Mühürlü ve Pleksi Plakalik Siparişi Verdim Muhtemelen Yarin Elimde Olucaktir.. Mühürsüz Olan APP ler İçin Orjinal Plakaniz Eğer Bagajinizda Tutarsaniz Sikinti Olmuyor.. Polise İspat İçin Göstermeniz Gerekiyor .. APP Mühürsüz Olanlar Sahte Plakaya Giriyor..

Bence Emre Kardeşim 30 40 Lira Buna Verene Kadar 70 80 Liraya Mühürlü Al Tek Çeşit Yazi Stili Var Ama Hoş Duruyor.. Beşiktaş Yazi Stilide.. :eyv :eyv

Ben ceza yediğim zaman polis artık plakada mühür olması önemli değil sadece kırmızı tr yasak dedi . Takışınca plakalarada taktı . Emniyette hiç kimse bişey demedi biraz araştırmak lazım asıl konuyu :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ceza yediğim zaman polis artık plakada mühür olması önemli değil sadece kırmızı tr yasak dedi . Takışınca plakalarada taktı . Emniyette hiç kimse bişey demedi biraz araştırmak lazım asıl konuyu :)

Sana Baya Yokuş Yapmiş Polis Benim Burdaki Tanidik Trafik Ekipleri İle Konuşmamda APP Mühürsüz Olursa Orjinal Plaka Bagajda Dursa Yeterli Dediler.. :eyv :eyv Ben Mantiği Anlamiyorum TÜRK Bayragi Kirmizi Mavi Neyin Nesi Bütün Plakalarin Aslinda Kirmizi Olmasi Lazim.. :asabi :asabi

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana Baya Yokuş Yapmiş Polis Benim Burdaki Tanidik Trafik Ekipleri İle Konuşmamda APP Mühürsüz Olursa Orjinal Plaka Bagajda Dursa Yeterli Dediler.. :eyv :eyv Ben Mantiği Anlamiyorum TÜRK Bayragi Kirmizi Mavi Neyin Nesi Bütün Plakalarin Aslinda Kirmizi Olmasi Lazim.. :asabi :asabi

bizim ülkede var bi sıkıntı gerçekten :asabi

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Boyun eğmedim egosunu tatmin edemeyince arabada takıcak şeyler aradı . Çoğu ülkede plakalarda kendi bayrağının simgesi var ama bizim plakayı çıkaran vatandaş renk körüydü heralde mavi yapmışlar hehehehe