Fren Balataları Ötme Sesi

Emre3434

Emre Uğurluel, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok erken bitmiş emre, tabii usta araçları karıştırmadıysa

Evet abi doğru söylüyorsun o dediğinde olabilir ama ben her ihtimale karşı 1 gün önceden gidip kontrol ettiricem balataları gerekiyorsa aynı gün balataları alıp ertesi gün servise bırakıcam.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hmm. Ben sefaköyde oturuyorum abi zaten iyi bari oradan alır dediğin gibi servise taktırırım. Araç 11 bine yaklaşıyor. Geçen sene servise girdiğimde 6900 kmdeydi usta bi 6000 km daha gider demişti. Nisan ayında senesi doluyor o zaman değiştireceğim gerekirse.

ustalar tutturmuş bir 6 bin gidiyor bize de öyle dediler 43 binde servise girdi şuan 47 500 de frenler hala zınk diye duruyor ama ben yine de indirim varken baktıracağım değişmesi gerekir mi bilmiyorum

Emre3434

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustalar tutturmuş bir 6 bin gidiyor bize de öyle dediler 43 binde servise girdi şuan 47 500 de frenler hala zınk diye duruyor ama ben yine de indirim varken baktıracağım değişmesi gerekir mi bilmiyorum

Abi zaten ben bir senede 20 bin km yol yapamıyorum bu durumda senede bir bakıma girmem gerekiyor. Bakıma girmişken ne değişmesi gerekiyorsa değişsinde bir daha servise 1 sene boyunca uğramak zorunda kalmıyayım.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi zaten ben bir senede 20 bin km yol yapamıyorum bu durumda senede bir bakıma girmem gerekiyor. Bakıma girmişken ne değişmesi gerekiyorsa değişsinde bir daha servise 1 sene boyunca uğramak zorunda kalmıyayım.

hoş bizde yapamayız 20 bin en fazla 15 bin gerek yoksa da bence değişmeye gerekte yok ben sanmıyorum bizim balatalar gitsin ama para kazanmak için değişelim diyecekler bu işin raconu böyle %20den yararlanalım diyorum bu arada dışarıdan alınıp işçilik verilerek yapılıyorsa bu konuyu da araştıracağım belki başka yerden daha ucuza mal ederim :)

Emre3434

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoş bizde yapamayız 20 bin en fazla 15 bin gerek yoksa da bence değişmeye gerekte yok ben sanmıyorum bizim balatalar gitsin ama para kazanmak için değişelim diyecekler bu işin raconu böyle %20den yararlanalım diyorum bu arada dışarıdan alınıp işçilik verilerek yapılıyorsa bu konuyu da araştıracağım belki başka yerden daha ucuza mal ederim :)
Abi ucuzluğundan değilde kangooların fabrikasyon fren balataları pek kaliteli değil ses yapıyor bazen. Bu sesi kökten çözmek için dışarıdan BOSCH marka balata taktırıcam yoksa orjinal forever.:)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ucuzluğundan değilde kangooların fabrikasyon fren balataları pek kaliteli değil ses yapıyor bazen. Bu sesi kökten çözmek için dışarıdan BOSCH marka balata taktırıcam yoksa orjinal forever.:)

ikimiz içinde hayırlısı o zaman ne diyelim :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

parçacıya gidince senin aracın orjinal reno balatası fiyatınıda sorabilirmisin emre. maksat ne kadar fark var bilgilenmek

Emre3434

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
parçacıya gidince senin aracın orjinal reno balatası fiyatınıda sorabilirmisin emre. maksat ne kadar fark var bilgilenmek

Tabi abi sorar ikisininde fiyatınıda yazarım ama bakım nisanda nisana kadar beklemeniz gerekecek.qw

Emre3434

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş