Fren lambalarım yanmıyor ?

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

Clio 3 aracımda fren lambalarım yanmıyor.Farları açınca park olarak yanıyor ama frene basınca hem camdaki 3. lambada hemde fren lambalarında hiç hareket yok neden olabilir ? Bagajda soket çıkmış olsa farları açıncada yanmaması gerekmezmi ?

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
fren müşürü :eyv

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk akla gelen arkadaşlarımızın da dediği gibi fren müşürü.

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki arkadaşlar bu fren müşürü benim halledebileceğim bir şeymi ? yoksa illa ustamı halletmeli kaç para tutar tahmini ?

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Konu açılmışken kafama takılanı sorayım, fren lambalarının çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol ediyorsunuz? Yolda teki ya da ikisi birden çalışmayanları görünce aklıma geliyor bu soru hep hımm

cobrasnake

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu açılmışken kafama takılanı sorayım, fren lambalarının çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol ediyorsunuz? Yolda teki ya da ikisi birden çalışmayanları görünce aklıma geliyor bu soru hep hımm
yol bilgisayarı söyler yada biri basar biri bakar:D

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendende aynı, arkadaştan yardım istiyorum yada bir vitrinin camını ayna gibi kullanıyorum tüm fonksiyonları test ediyorum.....:eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​işinn ehli yapsa daha iyi olur

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendende aynı, arkadaştan yardım istiyorum yada bir vitrinin camını ayna gibi kullanıyorum tüm fonksiyonları test ediyorum.....:eyv

Bende sabah işe giderken otoparkta farkettim sabah 6'da işe gidince gece gibi karanlık oluyo :) geri manvra yaparken baktım bizim lambalar yalan olmuş