Fren lambalarım yanmıyor ?

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Fren müşüründen veya ampul patlak.:eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
yol bilgisayarı söyler yada biri basar biri bakar:D

he haber veriyor mu, e yalnızken nası anlayacağız sorun orada zaten :)

Bendende aynı, arkadaştan yardım istiyorum yada bir vitrinin camını ayna gibi kullanıyorum tüm fonksiyonları test ediyorum.....:eyv

işten çıkarken duvara yansıyor otoparkta orası sorun değil de, evin önünde ne vitrin var ne duvar artık şansa kalmış bu durumda yol bilgisayarı uyarmıyorsa eğer:)

Bende sabah işe giderken otoparkta farkettim sabah 6'da işe gidince gece gibi karanlık oluyo :) geri manvra yaparken baktım bizim lambalar yalan olmuş

ben de iş çıkışı fark edersem sorun olacak, ondan korkuyorum trafikte gördükçe lambası yanmayanları, neyse 4 lüleri yakarım ben de :)

bu arada far ampülü mü ne olması mı gerekiyormuş araçta? birkaç kişiye sordum yok bizde öyle bir şey dediler ama öyle bir şey okudum diye hatırlıyorum araç ararken nette:S

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlızkende geri geri bi duvara yada camlı bi dükkana faln yanaşın arakanıza bakarak basın aracın her iki tarafındada güçlü ışık görürseniz sıkıntı yok :)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sizlerinde dediği gibi fren müşürü arızalıymış ama ne yazıkki 2 büyük oto parçacıdada bizim araca uygun müşür bulamadık 45 TL ye 1 hafta içinde getiririz dediler hala her yerde kutu kutu doğan şahin parçası var ama clio 3 fren müşürü ortada yok !!! Bizim oto elektrikçide saolsun söktü bişeyler yaptı 5 TL ye tamir etti şu an sorun yok umarım tekrar bozulmaz :) ilgilenen herkese teşekkür ederim