Full Akaryakıt firmasını tebrik ediyorum

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 ay öncesine kadar, Volkwagen Jetta ile Fullden devamlı olarak akaryakıt alan, şuanda da bu yaklaşımına Scooterı ile devam eden bir arkadaşımın, cep telefonuna sabah saatlerinde Full firmasından gelen sms sohbetimizin bu akşamki konusunu oluşturdu.
Bu sabah (yani cumartesi sabahı) tüm akaryakıt firmaları zamlı uygulamaya geçti. Biz bugün saat 16:00 a kadar eski tarifeden satış yapıyoruz. Sizi full istasyonuna bekliyoruz.
Kendilerini başka akaryakıt firmasından yakıt alan bir müşteri de olsam tebrik ederim.

eyyup1453

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani helal olsun....

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke Hep Eski Tarife Kalsa Ona Dahi Rağzıyık Yani :sinirli

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
1.5 liralık benzini 4.5 liraya alan bir ülkenin vatandaşı olarak bu ufak jesti tebrik ediyorum...!

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usta alsan ne değişiyorki full'den daha fazla yakıyor araç, yüzlerce kez denedim full'den aldığımda araç hem gitmiyor hem daha 8 küsür yakıt değeri oluyor.shell'den alıyorum bastığıma yağ gibi kayıyor ve 7'den aşağıda yakıyor araç.yinede böyle bi jest bilgilendirme güzel birşey tabiki hakları yenmezde benzinleri beş parada etmez

laslandes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende tebrik ediyorum fullu

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Uyanik Adamlar İsi Cozmusler Bu Firma Kimin Bilen Var Mi ?Turkiyede Ki Ortagi Kim Yada ?Fisilti Barzaniyi İsaret Ediyor

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi tebrik edecek bi durum yok ki ortada adamlar müşteri çekmeye bakıyo

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi tebrik edecek bi durum yok ki ortada adamlar müşteri çekmeye bakıyo

Kesinlikle. Adamın zaten zararı yok, mevcut akaryakıtı zam gelmeden önce almıştı. Zam geldiğinde fiyatları arttıran istasyonlardan yararlanıp, müşteri çekiyor. Çok da güzel bir politika izlemişler. Müşterileri bilgilendirerek, "dur son kez ucuz yakıt ile doldurayım şunu" mantığıyla, normal satışını kaça katlamıştır kim bilir. :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Tuprasdan Cikis Fiyati Belli Nakliye Ucreti Belli Bayii Kari Ortada Buna Ragmen Bu Fiyata Satiyorsa Ki Satiyor Bu Okuz Altinda Buzagi Arama Degil Sorgulanmasi Gereken Bir Konu Surumden Kazaniyorum Vs Ben Yemem Arkadas