Full Akaryakıt firmasını tebrik ediyorum

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Firma Bank Asya ortaklığı, görünürde hacı hocacenker Ama diplere indiğin zaman görürsün yabancı ortaklığıhımm

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
abim bu şirkette çalışıyor genel merkezinde bilgi işlem şefi olarak a101 alış veriş merkezi falan da bunlara bağlıymış galiba

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
FULL firması AR Şirketler grubu ARBEL AŞ.YE aittir. Başkanı ve sahibi Mahmut ARSLANdır...

400 milyon dolar yatrımla kurmustur 50 ye yakın subesı vardır. Yabancılar satın almak ıcın sıraya gırmıstır ancak Kendısı sadece ortaklıga yanaşıyor

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğan Grubu, Full Akaryakıt'ın yüzde 60'ını satın aldı
Doğan Grubu akaryakıt sektörüne geri döndü. Doğan Enerji, FULL'un yüzde 60 oranındaki hisseni satın aldı.

FULL Grubu'na ait akaryakıt şirketlerinde, Doğan Enerji kontrol payına sahip olacak şekilde yüzde 60 - yüzde 40 iştirak yapısının belirlenmesi konusunda mutabakata varıldığı belirtildi.
Doğan Şirketler Grubu Holding AŞ'den, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamada, şirketin doğrudan bağlı ortaklığı Doğan Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin (Doğan Enerji) ile ''FULL Grubu''nu temsilen Asya Akaryakıt Ticaret ve Sanayi AŞ arasında, daha önce imzalandığı kamuya açıklanan ''münhasırlık'' anlaşmasının süresinin, ortaklık işleminin tamamlanmasına yönelik olarak, 30 Eylül 2012 tarihine kadar uzatıldığı kaydedildi.
Açıklamada, ''Taraflar en geç 30 Eylül 2012 tarihine kadar tamamlanacak hukuki ve mali inceleme çalışmaları (due dilligence) sonucunda yapılandırılacak FULL Grubu'na ait akaryakıt şirketlerinde, Doğan Enerji kontrol payına sahip olacak şekilde (yüzde 60-yüzde 40) iştirak yapısının belirlenmesi hususunda mutabakata varmışlardır. Konuya ilişkin çalışmalar halen devam etmekte olup, çalışmalar tamamlandığında ayrıca kamuya açıklama yapılacaktır'' denildi.
AA

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzini iyi değil bi ara 4-5 depo kadar full den aldım benim araçta egzosttan çok pis koku verdi,dedim bunda birşey var,fazla basmadığım için çekişte birşey hissetmedim ancak çok pis kokuyor opetden almaya başladım pis koku kesildi...

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğan Grubu, Full Akaryakıt'ın yüzde 60'ını satın aldı
Doğan Grubu akaryakıt sektörüne geri döndü. Doğan Enerji, FULL'un yüzde 60 oranındaki hisseni satın aldı.

FULL Grubu'na ait akaryakıt şirketlerinde, Doğan Enerji kontrol payına sahip olacak şekilde yüzde 60 - yüzde 40 iştirak yapısının belirlenmesi konusunda mutabakata varıldığı belirtildi.
Doğan Şirketler Grubu Holding AŞ'den, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamada, şirketin doğrudan bağlı ortaklığı Doğan Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin (Doğan Enerji) ile ''FULL Grubu''nu temsilen Asya Akaryakıt Ticaret ve Sanayi AŞ arasında, daha önce imzalandığı kamuya açıklanan ''münhasırlık'' anlaşmasının süresinin, ortaklık işleminin tamamlanmasına yönelik olarak, 30 Eylül 2012 tarihine kadar uzatıldığı kaydedildi.
Açıklamada, ''Taraflar en geç 30 Eylül 2012 tarihine kadar tamamlanacak hukuki ve mali inceleme çalışmaları (due dilligence) sonucunda yapılandırılacak FULL Grubu'na ait akaryakıt şirketlerinde, Doğan Enerji kontrol payına sahip olacak şekilde (yüzde 60-yüzde 40) iştirak yapısının belirlenmesi hususunda mutabakata varmışlardır. Konuya ilişkin çalışmalar halen devam etmekte olup, çalışmalar tamamlandığında ayrıca kamuya açıklama yapılacaktır'' denildi.
AA

Bu haberi biliyorum ancak KAP'a gönderilen boyle bır bıldırı yok

DieseL26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Full'ün gazını Eskişehir'e açıldığından beri kullanıyorum. Ne enjeksiyonluda,nede karbüratörlü araçta opetten farkı yok, benim açımdan gayet kaliteli bir yakıt. Mazot veya benzini bilemem ancak.

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Full'ün gazını Eskişehir'e açıldığından beri kullanıyorum. Ne enjeksiyonluda,nede karbüratörlü araçta opetten farkı yok, benim açımdan gayet kaliteli bir yakıt. Mazot veya benzini bilemem ancak.

Lpg gaz doğal olduğu için fazla farklılık göstermez,benzin ve mazot üretim tesislerinde üretildiği için istasyona göre değişiklik gösterebilir,eğer benzin ve mazot üretiminde usülsüzlük yapılırsa uzun vadede motora zarar verebilir...