G.Scenic 1.5dci EDC Sedefli Beyaz ile aranızdayım.

sabri çağlayan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi dilekleriniz için tşk. ederim.
Dün aracımı teslim aldı. Garantiden değişmiş sağ gündüz farı.
Sağ-sol ön kapılardaki gıcırtılar giderilmiş gibi geldi. Yapılan işlemi sormaya fırsat bulamadım :( .
2 gün ayrı kalınca özlemişim arabamızı eve dönüş yolunda yolu dahi uzattım. :)

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun aracınız. kazasız belasız :eyv

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğrafların akışı güzel olmuş. Bir zamanlar bende kullanmıştım. Güzel araç güle güle kullanmak nasip olsun. Benim çocuklar iki odalı araç diyorlardı. :)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şunlara hasta oluyorum yaa.. Station araba bir başka gözümde..

sabri çağlayan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tşk ederim daha iyileri sizlerin olsun.

sabri çağlayan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzmir - Bodrum,
Bodrum-Güvercinlik 4 defa gidiş geliş,
Bodrum-Ortakent her akşam gidiş geliş,
Bodrum - İzmir
toplam 750Km. yol yaptım bodrum trafiğini bilen bilir. Her kullanımda klima açık. Bagaj 3 büyük valiz dolu. 2 yetişkin 2 çocuk yolcuğu 6.1L. ortalama ortalama hız 48km/s. ile tamamladım.
İzmir bodrum arasını aslında 5.3L. ile tamamlamıştım. Biraz fazla dolaşınca arttı ortalamam.
Sizce değerler nasıl arkadaşlar?

sabri çağlayan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Scenic kullanıcıları yorumunuz nedir acaba değerler normal mi yüksek mi acaba ?

jettthasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,
2013 1.5 dizel otomatik full donanım sedefli beyaz temmuz 3 de ankara akbakdan aldım, tatil programımız vardı, öncelik ankara şehir içinde shell dizel alarak yolculuklarımı yaptım tüketim ortalaması şehir içi olarak 6.3-6.1 olarak gerçekleşti, daha sonra ankara-side çolaklıya 5.7 ortalama yakaladım ben de 5 kişi full eşya ve klima tam açık olarak bu ortalamayı aldım hız ortalamam da 100-10-120 civarında oldu, daha sonra çolaklıdan alanya gidiş-geliş, sonra çolaklı-konya mevlana şehir içi-sonra ankara hız ortalaması hız sabitleyici 100 daha sonraları sollama vs. 110-120 olarak yine tam kapasite ve tam klima açık olarak 5.8 devam etti
aracı almadan önce 2012 kullanıcılarından bazıları 7-10 lu rakamlar şehir içi söyleyince şaşırmış ve tedirgin olmuştum ama şu an süper memnunum...
araç ilk kalkışlarda 1-2 vites anlık yakıt tüketimi fazlalaşıyor sonra sınıra geliyor, ani hız tepkileri güzel,
yokuş vs. son derece sağlıklı ve seri gidiyor
donanımsal olarak hemen herşeyinden memnunuz, kullandıkça daha da keyifli oluyor.
yalnız yakıt hep shell aldım ama 2 kez full save 1 kez de power aldım, ben hızlı kullanan biri değilim, full save devam etsem nasıl olur diye bir görüş almak isterim,
ayrıca farklı şeyler paylaşmak güzel olacaktır,

sabri çağlayan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,
2013 1.5 dizel otomatik full donanım sedefli beyaz temmuz 3 de ankara akbakdan aldım, tatil programımız vardı, öncelik ankara şehir içinde shell dizel alarak yolculuklarımı yaptım tüketim ortalaması şehir içi olarak 6.3-6.1 olarak gerçekleşti, daha sonra ankara-side çolaklıya 5.7 ortalama yakaladım ben de 5 kişi full eşya ve klima tam açık olarak bu ortalamayı aldım hız ortalamam da 100-10-120 civarında oldu, daha sonra çolaklıdan alanya gidiş-geliş, sonra çolaklı-konya mevlana şehir içi-sonra ankara hız ortalaması hız sabitleyici 100 daha sonraları sollama vs. 110-120 olarak yine tam kapasite ve tam klima açık olarak 5.8 devam etti
aracı almadan önce 2012 kullanıcılarından bazıları 7-10 lu rakamlar şehir içi söyleyince şaşırmış ve tedirgin olmuştum ama şu an süper memnunum...
araç ilk kalkışlarda 1-2 vites anlık yakıt tüketimi fazlalaşıyor sonra sınıra geliyor, ani hız tepkileri güzel,
yokuş vs. son derece sağlıklı ve seri gidiyor
donanımsal olarak hemen herşeyinden memnunuz, kullandıkça daha da keyifli oluyor.
yalnız yakıt hep shell aldım ama 2 kez full save 1 kez de power aldım, ben hızlı kullanan biri değilim, full save devam etsem nasıl olur diye bir görüş almak isterim,
ayrıca farklı şeyler paylaşmak güzel olacaktır,

"öncelik ankara şehir içinde shell dizel alarak yolculuklarımı yaptım tüketim ortalaması şehir içi olarak 6.3-6.1 olarak gerçekleşti,"

Bahsettiğiniz ortalama yakıt değerinizin ortalama hızı neydi acaba ?

jettthasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi akşamlar
ortalama 47,8 gözüküyor son değer yine 5.8 olarak gözüküyor,