G.Scenic 3 remap öncesi ve sonrası...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Egemen senin arabayı denemenin en güzel yolu benim Kangoo ile drag ve roling yaptırmaktan geçiyor,gel İstanbul'a deneyelim müsait bir yolda anlarsın arabanın gerçek gücünü...:eyv
yapalım abi :D bende o zamana kadar biraz antrenman yaparım... haziran 24-25-26 istanbuldayım en geç. ama satmam aracımı performans isteseydim, muhtemelen 50bin tl ye başka bir araç düşünürdüm ki benimkisi biraz maymun iştahlılık :D büyük, geniş, yüksek, rahat olsun bide gazlasın :p bir yerde hata yapıyorumda nerde? akşama videolar geliyor çok pis gaza geldim :D

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Kangoo da büyük,geniş ve rahat,üstelik gazlayınca da iyi gidiyor...:D

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eureka!! vee inancın sonu...hemen mesai çıkışı denedim oldu. Ben yaptım hehe 13 sn. Mustafa abiiiiiiiiii. 1 sn. lik farkı; arada ki 20 kg farka, bilmiorum sen 2 kişimi yaptın ben 2 kişiydim. Bagajda eh işte biraz doluydu (mesai çıkışı boşatmaya vakit ayırmadım malum moralim bozukdu 17 sn olunca ;)) Bir de tabi dumansız olmasına bağlıyorum :eyv İşte videolar... NOT: Gazlarken "TC" yi kapatmayı unutmayım :mad: dikkat ederdim hep, bunda unutmanın yanında bir şeyi de keşfettim...tc kapalı olsada 30km yi geçince tekrardan devreye giriyormuş :pislik

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Hadi gözün aydın Egemen...:D