Garanti süresi bitmeden.....

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onur , herkes sizin gibi anlayışlı olamayabiliyor. Bana elle tutulur yerin soyulması normal dediler düşünün... Bu adama ben ne anlatsam anlamayacak öyle değil mi ???
Bende böyle yaptım :)

Benim söylediğim kolay çözüm yöntemi. İnsanlarımız garanti biterken değiştirmek isteyebilir.Yenilemek isteyebilir...:)

o yapmaya şirketin ayıbıdır ama hakkını arayan müşterilerde öyle yapan servislere mum söktürüyorlar :) şirketin en kötü olmadı renaulta fik atması gerekir renault dan onay gelirse gene değiştirilir ama bunlar zaman istiyor bazı müşteriler acele ediyor sıkıntı oluyor Şunu da Bilin ki garanti işlemi bitmeden arızalı parçanız sipariş edilir ve garantiniz bitse de garantiden değişir..

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o yapmaya şirketin ayıbıdır ama hakkını arayan müşterilerde öyle yapan servislere mum söktürüyorlar :) şirketin en kötü olmadı renaulta fik atması gerekir renault dan onay gelirse gene değiştirilir ama bunlar zaman istiyor bazı müşteriler acele ediyor sıkıntı oluyor Şunu da Bilin ki garanti işlemi bitmeden arızalı parçanız sipariş edilir ve garantiniz bitse de garantiden değişir..
peki garanti bittikten sonra ricaaaaa etsek ? :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki garanti bittikten sonra ricaaaaa etsek ? :)

eğer ki araç sürekli bakımlarına girmiş ise o zaman da renault mais ile görüşülüp yardımcı olmaya çalışıyoruz bizde öyle zamanlar oldu ki %100 karşıları mais bazende %25 karşıladı bu işlemler garantisi bittikden sonra tabi..

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer ki araç sürekli bakımlarına girmiş ise o zaman da renault mais ile görüşülüp yardımcı olmaya çalışıyoruz bizde öyle zamanlar oldu ki %100 karşıları mais bazende %25 karşıladı bu işlemler garantisi bittikden sonra tabi..
Hmm iyi ozaman bunu bilmemiz iyi olur.. Teşekkürler.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel haber verdiniz arkadaşlar:eyv reno'nun deri firmasnı değiştirmesi yerinde olmuş. yıpranma nedeniyle garantiden binlerce kılıf değiştirildi. müşteri için masraf zaman kaybı, servis içinde aynı şey geçerli masraf, iş gücü kaybı.
mais ve servisler zaten biliyor durumu zorluk çıkaracaklarını düşünmüyorum. benim direksiyon kılıfında sıkıntı yok ama vites topuzu hafiften erimeye başladı, biraz daha eridikten sonra değiştirin diyeceğim :)

teacherofenglish

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Degerli arkadaslar garanti kapsaminda aracimla alakali ne yaptirtabilirim...