Geri vites Kamerası

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman buradan şu sonuç çıkıyor bizim fluence deki r-link ile yeni çıkan clio ların r-linkleri farklı. Çünkü yeni çıkan clio ların r-linklerine geri görüş kamerası takılabiliyor. (Opsiyonel olarak satıyorlar)

hocam farklı değil , yapılacak yazılım güncellemesi ve takılacak kamera ile bizimkilerde olur. Dediğimiz gibi beceriksiz ve ilgisiz Renault Türkiye yüzünden bu mağduriyet

ArdaAhmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis Bunu Nasıl Yapabilir yaa Aklım Almıyor Madem Adam Gibi Bir Fikirleri Yok Neden Dile Getiriyorlar Ben Servisin Sözüne inanıp R Link Paketli Araç Siparşini iptal Edip Bayideki Aracı Alıp Multimedia Yaptırttım Beklemeyim Diye Arkada Park sensörü Var Önlerede Taktırtmak İstedim Önlere Park Sensörü Olmuyormuş Nasıl Bir Mantıksa

ArdaAhmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi Sırf Hizmetinden Dolayı Keşke VW Alsaydım Diyorum

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis Bunu Nasıl Yapabilir yaa Aklım Almıyor Madem Adam Gibi Bir Fikirleri Yok Neden Dile Getiriyorlar Ben Servisin Sözüne inanıp R Link Paketli Araç Siparşini iptal Edip Bayideki Aracı Alıp Multimedia Yaptırttım Beklemeyim Diye Arkada Park sensörü Var Önlerede Taktırtmak İstedim Önlere Park Sensörü Olmuyormuş Nasıl Bir Mantıksa

4 ay önce aracı teslim aldığımda satış müdür abi ön park sensörü bu serilerde yok daha sonra eklenecekmiş dedi. Bende dedimki şubattan sonraki araçlarda olacaktı bundada olması lazım die konuşurken aracı ilk kez görmek için depoya doğru gidiyoduk. Ve mutlu son araçta ön park sensörü vardı. Müdürün yüzündeki ifadeyi unutamıyorum :)

Araçtan memnun olmasam saydıracam Renault a ama öyle değil , sorun bilgisiz tecrübesiz kalitesiz servis ve Renault Türkiyede.