Gördüğüm En SORUNLU Servis !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla geçtiğimiz senelerde pederimin kangoosu için polatlıda Caner oto vardı şuan yetkili servisi bıraktı sanırsam ama on numaraydı artık ankara şaşmazda ÇAŞ renoyu kullanıyorum hiç bir şikayetimde yok..

Şayet Bursa Maisde benzer sıkıntıları bende yaşadım. Sol ön kısımdan ufak hasar vardı 1sene olmadı tampon boyası kabarmaya başladı, Kapıda ufak tırnak büyüklüğünde bir eziğim vardı söylememe rağmen bütün kapıyı boyadılar ve kapımda damla şeklinde boya izi var boya akmış. Tamponda 7senedir duran düşmeyen far yıkama kapaklarını düzgün takmamışlar onlar düştü ve yenisini de vermediler ve daha önce çalışan far yıkama sistemim sayelerinde artık çalışmıyor..

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anadolu yakasında yok mu adam gibi bir servis? Demirkollara gittim berbat! Şikayet ettim Renaulta. Kemal Tepretoğluna gittim, adam gibi ilgilenen olmadı. Elf'e gittim, şikayetlerimi anlattı, nasihat verdiler, olur böyle devam et tarzı.

yok mu bu servislerden memnun olan??:soru

abi aslında demirkollarda amorsör değişimi, marspiyer'deki vuruğu düzelttirmiştim ve büyük bir boya işi yaptırdım ben memnun kalmıştım :)

yetkilide bir tamponun boyanmasını 9 gün bekledim... yetkili iş yoğunluğu için çok sallıyor adamı..

maşallah ne biçim servis o 9 günde pert araba toplanır :) büyük boyaya 2 kere girdim 2 side max 3 gün sürdü bende :)

bogazyargiclari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı kemal tepretoğulları servisine bizim şirket arabasını vermişler bakım için klima içeri su akıtıyo nasıl bi servis anlıyamıyorum.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ben aracı tepretoğulları'ndan aldım ve satış danışmanı sayesinde aldığım gün soğudum servis olarak da hemen başka yer aradım bu yüzden. şu satış sonrası telefonla yapılan anket işi çok iyi ama eğer gerekeni yapıyorlarsa.

servisi ekspertiz için bile çok uzun veriyordu başta 2. el araç ararken. bir de internette sevise bırakılan araçları sonra ön tarafa çekildiğinde başka aracın çarpması sonucu hasar alan birisinin yorumunu okumuştum.

Anadolu yakasında yok mu adam gibi bir servis? Demirkollara gittim berbat! Şikayet ettim Renaulta. Kemal Tepretoğluna gittim, adam gibi ilgilenen olmadı. Elf'e gittim, şikayetlerimi anlattı, nasihat verdiler, olur böyle devam et tarzı.

yok mu bu servislerden memnun olan??:soru

ben şimdilik sadece alarm ve park sensörü taktırdım ancak gerek telefonda bilgi vermeleri, gerek serviste detaylı açıklama yapmaları hoşuma gitti güven altan'ın.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
genelde malesef servisler berbat, sorumsuz... temel nedende işçilik-usta şahısların boşvermişliği, çalışsa da çalışmasada maaşını alıyo, içdenetimde zayıf... olacağı bu...cenker

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla benim gittiğim servisin kaporta boya işçiliği çok güzel :)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım komple boyandı serviste , ve başka boyacılar bir iki parça boyalı aracın dedi :D.benim boyacım süperdi o servisi bıraktım gerçi ama özel nedenlerden bence 10 numara servis ilgi alaka ve zamanında bostancı köprüsünün yanındaydı :D.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
maltepe köprüsünün orda renault çalışır bişey lazımsa yardımcı oluruz abla :D

nette forumlarda karşıma çıkmadığından diğerine gitmiştim ben sensör-alarm taktırmak için. referans varsa ama burayı tutayım aklımda, gerektiğinde rahatsız ederim artık. şimdilik tampondaki siyah noktalarla mutlu mesuduz, az daha artsın öyle rötuş-boya yaptırayım diyorum, israf yoksa bugün yine bir öttürdü araya sığmaya çalışırken, cumartesileri kabusumuz, çarşı içinde oturmanın dezavantajı:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...