Gördüğüm En SORUNLU Servis !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BgrTna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski aracımda Tepretoğullarına aracımı 2 kere götürdüm birinde sol ön çamurluk işlem gördü , jant değişti , far yıkama değişti , sol ayna değişti , aracı bırakıp teslim almam 3 gün sürmüştü. Birinde de Tavan çıtaları değişti oda 1 gün sürmüştü. İşçilikten yanada hiç bir sıkıntım olmadı. Belki ben götürdüğümde servis hep müsaitti. Olabilir böyle şeyler. Servisi övmüyorum tabi ki ; çünkü hiçbir yetkili servisi sevmem hepsi kazıkçıdır. Sorun varsa parçayı komple değiştirirler. Umarım aracınız istediğiniz şekilde onarılır.

EseR

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Hedef var İSt. Zeytinburnu'nda orada bir ustamız var ona denk gelirsek süper hizmet ancak o yokken gittim bir gün benim aracın ne koltuğuna ne direksiyonuna poşet gerçirmeden aldılar arabayı yağlı tulumla oturup içeri çektiler. Dedim poşet koymayacakmı görevliye dedi içerde koyarlar :) O tulumla oturduktan sonra gerek yok zaten dedim. 15 - 20 dk sonra bir bayan geldi twingo ile daha gelir gelmez araca poşetler geçirildi direksiyon naylonlandı bir şey içip içmeyeceği soruldu. Ertesi gün şikayet ettim tabi bende. Gerçi sonra usta aradı özür diledi ama bir kere soğudum. Artık özel servise gidiyorum açıkcası. Benim sigorta kutusu arıza yaptı. Servis komple değişecek 950 TL + KDV dedi.:sinirli Ben oto elektronikçisine 150 TL ye yaptırdım. Aradaki fark bu malesef

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Hedef var İSt. Zeytinburnu'nda orada bir ustamız var ona denk gelirsek süper hizmet ancak o yokken gittim bir gün benim aracın ne koltuğuna ne direksiyonuna poşet gerçirmeden aldılar arabayı yağlı tulumla oturup içeri çektiler. Dedim poşet koymayacakmı görevliye dedi içerde koyarlar :) O tulumla oturduktan sonra gerek yok zaten dedim. 15 - 20 dk sonra bir bayan geldi twingo ile daha gelir gelmez araca poşetler geçirildi direksiyon naylonlandı bir şey içip içmeyeceği soruldu. Ertesi gün şikayet ettim tabi bende. Gerçi sonra usta aradı özür diledi ama bir kere soğudum. Artık özel servise gidiyorum açıkcası. Benim sigorta kutusu arıza yaptı. Servis komple değişecek 950 TL + KDV dedi.:sinirli Ben oto elektronikçisine 150 TL ye yaptırdım. Aradaki fark bu malesef
Ben bir kereseinde servisten randevu almıştım sabah gittim :)
Hoşgeldiniz dediler , arabamızı poşetlediler ufaktan etrafında gezdiler .
Sonra Triger değişimi için 1250 TL istediler :)
Bende alın poşetlerinizi dedim gittim :aytuğ

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu yetkili servisler hep aynı... biz geçen hafta samsundan gelirken yolda kaldık ben yol yardımı aradım istanula uzak olduğumuz için çekmediler arabayı arabayı fazla zorlamadan istanbula gidin hemen bir servise çekin dediler.. bizde öyle yaptık ve gedizlere çektik arabayı.. araç çekicisiz servise gittiği için ikami araç vermediler.. neyse aracın turbosu bozukmuş araçcın garantiden turbosunun değişmesi yaklaşık 10 iş günü.. bende chevrolet türkiye yi aradım durumu anlattım onlarda yanı cevaı verdi servise çekici ile gitseydiniz keşke dendi.. ama size yardımcı olmak için süreci hızlandıraam dedi. ve gerçikten öle oldu süreç hızlandı ve turbo 2 günde geldi servise ama gedizler hala elinde bulunan turboyu 5 günde takamadı.. biz aramadana bizi arayan yok bakalım ne zaman arayacaklar.. yani bence beterin beteri var :)

bogazyargiclari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu yetkili servisler hep aynı... biz geçen hafta samsundan gelirken yolda kaldık ben yol yardımı aradım istanula uzak olduğumuz için çekmediler arabayı arabayı fazla zorlamadan istanbula gidin hemen bir servise çekin dediler.. bizde öyle yaptık ve gedizlere çektik arabayı.. araç çekicisiz servise gittiği için ikami araç vermediler.. neyse aracın turbosu bozukmuş araçcın garantiden turbosunun değişmesi yaklaşık 10 iş günü.. bende chevrolet türkiye yi aradım durumu anlattım onlarda yanı cevaı verdi servise çekici ile gitseydiniz keşke dendi.. ama size yardımcı olmak için süreci hızlandıraam dedi. ve gerçikten öle oldu süreç hızlandı ve turbo 2 günde geldi servise ama gedizler hala elinde bulunan turboyu 5 günde takamadı.. biz aramadana bizi arayan yok bakalım ne zaman arayacaklar.. yani bence beterin beteri var

Geçmiş olsun Herkesin derdi var bu servislerle.

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
turbo 8 gündür takılamadı.. Hala bekliyoruz ;)

bogazyargiclari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadıköy deki K. Tepretoğulları na bizim şirket arabasını bakım için vermişler, araç 2011 model kango geldiğinde klima suyu içeri akıyordu. klimayı aç 10 dk sonra yerler su dolu nasıl bir servis anlamıyorum..

umut54

Umut Şahin,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bir kereseinde servisten randevu almıştım sabah gittim :)
Hoşgeldiniz dediler , arabamızı poşetlediler ufaktan etrafında gezdiler .
Sonra Triger değişimi için 1250 TL istediler :)
Bende alın poşetlerinizi dedim gittim :aytuğ

hehehehehehe

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
servisin ismini kaldırsanız, hepsi aynı gibi zaten, haksızlık olmasın... adamlar şikayetçi olur, ayıp olmasın... :cool:

Son düzenleme:

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadıköy deki K. Tepretoğulları na bizim şirket arabasını bakım için vermişler, araç 2011 model kango geldiğinde klima suyu içeri akıyordu. klimayı aç 10 dk sonra yerler su dolu nasıl bir servis anlamıyorum..
boruyu içeri doğru vermemişlerdir de boru tıkanmıştır.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...