Gösterge paneli devre dışı acil

fkar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dijital gösterge paneli devre dışı oldu hiç birşey görünmüyor sadece marşa basma esnasında görüntü geliyor gidiyor.
o kadar anlık... arıza ne olabilir açaba.

atkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ekran lambaları besleyen trafo var gosterge panelının uzerınde ondan sıkıntı yapabılır.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefonla konuşurken mi gitti gösterge bi yetkili servise gösterin inşallah gösterge paneli topluca değişmesi gherekiyor demezler haberinizi bekliyorum

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızın garantisi bittiyse öncelikle profesyonel bir oto elektrikçiye giderek sigorta tablasından başlayın işe, panelin bir anda bozulacağını zannetmiyorum. Sigorta ya da besleyici arızalanmış olabilir.
Kolay gelsin.

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük ihtimalle ben de sigortasının attğını düşünüyorum, inşaALLAH en az maddiyatla sorunu çözersiniz.

fkar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm

ekran lambaları besleyen trafo var gosterge panelının uzerınde ondan sıkıntı yapabılır.
bakacagım saol bu arada yetkili servis ön panel degişecek diyormuş benim tahminim bir temassızlık gibi

fkar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefonla konuşurken mi gitti gösterge bi yetkili servise gösterin inşallah gösterge paneli topluca değişmesi gherekiyor demezler haberinizi bekliyorum
dediler dostum aynen öyle dediler. fakat benim tahminim basit bir temassızlık yada bozulan bir parça arkadaşın söyledigi giba trafo sorunu olabilir çünkü marşa basma anında görüntü geliyor gidiyor.

fkar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızın garantisi bittiyse öncelikle profesyonel bir oto elektrikçiye giderek sigorta tablasından başlayın işe, panelin bir anda bozulacağını zannetmiyorum. Sigorta ya da besleyici arızalanmış olabilir.
Kolay gelsin.
teşekkürler, büyük ihtimalle dedigin gibi bir arızaya benziyor, çünkü marşa basma anında görüntü geliyor gidiyor.

fkar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu trafoya nasıl ulaşabilirim acaba gögöslügü tamamen sökmem gerekiyormu, gerekiyorsa gögüslügü nasıl sökecegimi gösteren bir video falan varmı bildiginiz bir sitede youtube falan gibi.