Gümrük mallari !!!!

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar geçenlerde arkadaşa 2005 bmw 3.20 cabrıo yu 40 bin de 20 bin liraya aldık nasıl diye soracak olursanız gümrükten aldık acık arttırmayla şöle söliyeyim 60 bin tl lik bi arabaya 5 bin tl ye sahip oluyorsunuz cunku acık arttırmaya gelen sayısı sadece 10 12 felan bide bazı kesimler devlete bağışlıyor gitmeden öncede sitesini ziyaret etmenizi tafsiye ederim T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı orada gümrükten satışa tıklayın onlne işlemler sekmesi elektronik cihazlarada mevcut ev eşyalarıda bi bakın derım cunku çoğu kişi bilmiyor haydi iyi alışverişler :D bakarsınız bi renault magane 3 trophy sahibi olabilirsiniz :D :D

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
trophy dedin ya hemen bakıyorum :)

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D keşke evren abi ama oda olur inş. veya bırı ayarlıyacaksın oradan gelıp bırakacak gumruge acık arttırmayla alacaksın bunu yapan kesin vardır :D :D

Samet

Code Master,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasıl oluyor ki biraz bilgi versen :)
Aldın mesela arabayı ordan arttırmadan, sonra plaka işleri vergisi falan daha ne kadar masraf yapılıyor acaba?
MASERATİ var mesela :)

EGE(İZMİR) İZMİR GÜMRÜK AÇIK B.OTO 2007 MASERATİ M145 H.SIZ TASİŞ GAZİEMİR 119.547,00 11.955,00 20.11.2012 09:30

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam Hadi Aracı Aldık Diyelim Bu Aracı 6 Ayda Bir Sınır Kapısından Çıkartıp - Sokmak Zorundamıyız ?

Edit; Oto Yedek Parçacılar İçin Çok İyi Araçlar Var + Olarak Eşya Satış Sorgulamasında Şanzumanlar - Motor Blogları Yığılı
:eek:

Son düzenleme:

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şanş alacağın araba soyulmuş yada motor arızalı çıkarsa kötü. çünkü arabayı çalıştırmak yasak .sadece dışardan bir gün önce bakıyorsun.o masaretiyi hayatta bırakmazlar .çok kişi girer ihaleye .

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben onu biliyorumda içeri giren adamların pek sağlam olmadığını söylüyorlar...

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Düzgün araçları galeriler kapıyo bildiğim kadarıyla onların ilgilenmediği araçlar alınabilir

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu iş icradan satışlarla aynı mantık sanırım sağlam,yeni,donanımlı arabalar galericiler ve bu işin ticaretini yapan tipler tarafından kapılıyor. Sen almak için ihaleye gitsende yedirmiyorlar yada sokmuyorlar. İş yerimin yan tarafında icra deposu var güzelim yeni araçlar toz,kum,çamur içinde üst üste yatıyorlar

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onu bunu bilmemde maseratinin ihalesine girecek olsam olsam hayatta kendim gitmezdim .vekaletle avukat sokardım .ciddi şekilde tehtid alırsın gibime geliyor.