Gümrük mallari !!!!

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O Bu Değilde Gümrükte Beyaz Tommi Maiken EVO 6 Yatıyor, Özel Donanımlı Yarış Aracı, İhale Açılış Fiyatı; 1.990 Lira
Araçta Hasar Gözükmüyor, Gidip Almak Lazım Aslında :eek:

memo_16

Bilgi Girilmemiş
O Bu Değilde Gümrükte Beyaz Tommi Maiken EVO 6 Yatıyor, Özel Donanımlı Yarış Aracı, İhale Açılış Fiyatı; 1.990 Lira
Araçta Hasar Gözükmüyor, Gidip Almak Lazım Aslında :eek:
onu bulamadım ama bi kaç tane güzel araç buldum bende, sadece ön hasarlı 2001 tek kapı clio 11.000,2003 ve 2004 espace hasarsız 14,000e evo 8 ralli arabası 133.000e var :D bu fiyatların %10 u ile ihale başlıyor galiba değil mi ?

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bu iş icradan satışlarla aynı mantık sanırım sağlam,yeni,donanımlı arabalar galericiler ve bu işin ticaretini yapan tipler tarafından kapılıyor. Sen almak için ihaleye gitsende yedirmiyorlar yada sokmuyorlar. İş yerimin yan tarafında icra deposu var güzelim yeni araçlar toz,kum,çamur içinde üst üste yatıyorlar

Aynen buna benzer bir durum epey bir uzağında durmakta fayda görüyorum ortamdan
:cool:

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o işler o kadar kolay değil arkadaşlar dayım galerici ve o işlerle meşgul sanmayın yani 40 liralık arabayı 10 liraya aldık falan normal biri giripte çok çok ucuza alamaz zaten evrakı vergisi anası danasını geçiyo ordada bu işler şebeke olmuş birileri bişiler yiycek ondan sonra istediğiniz alıp çıkıcaksınız temınatları çok düşük gözüküyo ihale girişinde işin aslı sonradan çıkıyo meydana piyasadaki sağlam arabayla nerdeyse aynı kafaya gelıyo hatta geçtiği bile oluyo artı arabaya çalıştırıyım deneyım olayı yok görüyosun alıp götürceksin artık çekiciylemı gidersin binipmi gidersin onu bilmem öyle olsaydı herkes gümrükten alırdı arabayı bahsettiğiniz evoyuda biliyorum çok olmadı düşeli hatta bi kaç tane ford yarış arabası falan da var çeşitli illerde

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu ihalelere mafyalar giriyor genelde.5-6 sene önce babam yeltenmişti burdan araba alıp satmak için ama sonuç alamadık :D

memo_16

Bilgi Girilmemiş
evet bu işler genelllikle mafyanın elinde :S o yüzden sakat iş buraya girmek, hele bide fiyatı arttırıp arabayı alırsanız vay halinize :S :D

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İcralık malların satışı yapılıyor biliyorumda, gümrük ürünleride icralık mallardan mı oluşuyor bilmiyorum. Kişisel olarak icralık mal alımına soğuk bakıyorum tamam borcunu ödeyemeyince (alacaklı tarafta madur oluyor anlıyorum) icra gidiyor. Tv, buzdolabı, soba, masa takımı filan adamın çoluk çocuğunun kullandığı malları almaya içim el vermez. :(

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o işler o kadar kolay değil arkadaşlar dayım galerici ve o işlerle meşgul sanmayın yani 40 liralık arabayı 10 liraya aldık falan normal biri giripte çok çok ucuza alamaz zaten evrakı vergisi anası danasını geçiyo ordada bu işler şebeke olmuş birileri bişiler yiycek ondan sonra istediğiniz alıp çıkıcaksınız temınatları çok düşük gözüküyo ihale girişinde işin aslı sonradan çıkıyo meydana piyasadaki sağlam arabayla nerdeyse aynı kafaya gelıyo hatta geçtiği bile oluyo artı arabaya çalıştırıyım deneyım olayı yok görüyosun alıp götürceksin artık çekiciylemı gidersin binipmi gidersin onu bilmem öyle olsaydı herkes gümrükten alırdı arabayı bahsettiğiniz evoyuda biliyorum çok olmadı düşeli hatta bi kaç tane ford yarış arabası falan da var çeşitli illerde

Kısaca bu işlerin ihalesine gireceksen ,
Belinde silahın
Altında S320 Longun olacak diyorsun Abi :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısaca bu işlerin ihalesine gireceksen ,
Belinde silahın
Altında S320 Longun olacak diyorsun Abi :)
Ya şimdi ayan beyanda söylenmezde biraz öyle bu işler...iş yapacak arabayı yedirmezler yani ufak tefek hasarı olanlar falan oluyo küçük rütuşlarla hallediliyo cillop gibi araba çıkıyo bi kaç aydır bende takip ediyorum o bahsedilen evolar belli başlı arabalar falan kimse dönüp bakmıyo ilanlar hep aynı işe yarayacak araba ilanlarda bile çıkmıyo zaten