Guncel basarsoft 2022.07 haritasi

ahmetoguz52

Kayıtlı Üye
52-Ordu
Başarsoft haritanın kullanılması için önceki haritanın da Başarsoft kaynaklı olması gerektiğini anladım fakat söz konusu "2018 Q4" de Başarsoft değil mi?

Buna göre; onu yüklemeye çalıştığımda da önceki haritanın da Başarsoft olması gerekmiyor mu? Orası kafa karıştırıcı.

Şu ana kadar dışarıdan herhangi bir harita yüklemedim ve yanlış bir şey yükleyip sistemi kilitlemek istemiyorum.

Sizin sistem sürümü de 9.1.3 mü? Bana anlattığınız şekilde mi güncellediniz?

Benim cihazim 4.1.0 evo değil ama harita güncellemek bu sekilde olacak dediğinizde haklısınız biraz kafa karistirici ama @gencosman1453 abi oyle yapmam gerektiğini anlatmıştı bende o ezbere gore gittim saniyorum ki basarsoftun ilk çıkardığı harita 2018 olabilir yani kesin bilmiyorum ama kendi düşüncem bu daha bilgili birisi varsa o aciklayabilir.Tabi sorumluluk alip garanti veremem ama herkesin yaptigi gibi yaparsaniz bir sorun cikacagini sanmiyorum.Guncellemeleri her iki yolla da yaptım bir sorun yaşamadım.

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
İlk önce 2018 Q4 haritayı yükleyin dememin sebebi haritayı oluştururken 2018 Q4 harita içinde bulunan bazı klasörleri yeni oluşturulan haritaya atarken yani lgu formatında oluştururken sorun çıkarmasıydı onun için mecburen .önce 2018 Q4 haritayı yükleyin dememin sebebi o. 4.1.0 da olsa 9.1.3 de olsa fark etmiyor farkı sadece lgu formatında oluştururken ortaya çıkıyor. İçine atılan klasörler birebir aynı. NNG olayına gelirsek lgu formatındaki dosyayı acabiliyorsan o şekilde de wince tarafında direkt kopyala yapıştır yapabilirsin. Komple sisteme gelirsek storage card içindeki tüm dosyaları kopyalamak yararlı olabilir ileride bazı durumlar oluşabiliyor manuel olarak yükleme yapabilirsin.

Son düzenleme:

selami023

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım Medinav klasik modeli sürümü 4.1.0 buna uygun harita güncellemesini bulabilirmiyiz?

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Son düzenleme:

selami023

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yukarıda paylaştım birazcık okuyun araştırın arkadaşlar hazırcı olmayın. İlk defa harita güncellemesi yapacaksan 2018Q4 haritayı NNG olarak yüklemen gerekecek eğer biliyorsan. Yinede paylaşayım sayfa 16

http://www.renaultfanclub.com/showthread.php?p=1115617
TECNO CH6i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hazırcı değilim.Konu hakkında en az 2 yıldır araştrıma yapıyorum ama herkes para istiyor.
Okudum görmedim hepsi 3 sayfa zaten, eline sağlık teşekkürler. İlk sayfayada ekleyebilir misiniz.

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Hazırcı değilim.Konu hakkında en az 2 yıldır araştrıma yapıyorum ama herkes para istiyor.
Okudum görmedim hepsi 3 sayfa zaten, eline sağlık teşekkürler. İlk sayfayada ekleyebilir misiniz.
İlk sayfaya ekleme yapamıyorum. dediğim gibi sayfa 16 da paylaştığım dosya medianav cihazlar için. 2 yıldır bu işin içindeysen wince tarafına geçmeyi öğrenmişsindir. lgu formatındaki 2018 Q4 haritayı açabiliyorsan storage card 4 içine eski haritanın yerine manuel olarak olduğu gibi at. Her ihtimale karşı eski haritanın yedeğini almayı unutma. Önceki harita basarsoft değilse yukarıda söylediğimi uygula basarsoft ise gerek yok direkt 4.1.0 için paylaştığım dosyayı yükleyebilirsin.

selami023

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk sayfaya ekleme yapamıyorum. dediğim gibi sayfa 16 da paylaştığım dosya medianav cihazlar için. 2 yıldır bu işin içindeysen wince tarafına geçmeyi öğrenmişsindir. lgu formatındaki 2018 Q4 haritayı açabiliyorsan storage card 4 içine eski haritanın yerine manuel olarak olduğu gibi at. Her ihtimale karşı eski haritanın yedeğini almayı unutma. Önceki harita basarsoft değilse yukarıda söylediğimi uygula basarsoft ise gerek yok direkt 4.1.0 için paylaştığım dosyayı yükleyebilirsin.

teşekkür ederim emeğinize sağlık. Yok işin içinde değilim araştırma yapıyordum sadece :)

selami023

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yüklemeyi Wince den yaptım fakat navigasyon aktif olmadı ne yapmam lazım .yedek aldım.sistem 4.1.0

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Yüklemeyi Wince den yaptım fakat navigasyon aktif olmadı ne yapmam lazım .yedek aldım.sistem 4.1.0
İlk olarak dediğim gibi 2018 Q4 haritayı NNG olarak storage card 4 içine eskisini silip attın mı? Atmazsan olmaz. Attıysan eğer bir yerlerde yanlış olan bir şeyler vardır.

selami023

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2018 Q4 ün indirme linkini kontrol edebilir misiniz? Sanırım link bozuk. indiremedim direkt 2022 yi atmıştım wince ten. düzelteceğim ama 2018 Q4 ün linkine bakabilir misiniz rica etsem.