Gündüz farı arka led

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
halletim yusuf abi resim yükleden

djmamiy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel çalışam eline sağlık :)

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim eline sağlık. gayet güzel olmuş. resimlerde gayet net. Ön fardaki kaşı sen nasıl yaptın ? yani gayet başarılı. Farın bu kuşağına çipli led mi ? Birde aklıma gelmişken ; biliyorsunuz bizim araçların arka sisleri fabrikasyon tek tarafta. Arka farları görünce aklıma geldi. Farın içinde sis lamba hazır. ufak bir kablo çekmiştim diğer sis olan arka fardan. Ama ön farın çok güzel olmuş. birde arka deflektörlere led yerleştirirken altına ne malzeme koydun ? onları merak ettim.

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim eline sağlık. gayet güzel olmuş. resimlerde gayet net. Ön fardaki kaşı sen nasıl yaptın ? yani gayet başarılı. Farın bu kuşağına çipli led mi ? Birde aklıma gelmişken ; biliyorsunuz bizim araçların arka sisleri fabrikasyon tek tarafta. Arka farları görünce aklıma geldi. Farın içinde sis lamba hazır. ufak bir kablo çekmiştim diğer sis olan arka fardan. Ama ön farın çok güzel olmuş. birde arka deflektörlere led yerleştirirken altına ne malzeme koydun ? onları merak ettim.
orjinal farlar yusuf abi sadece ampüllerini degiştirip led ampül taktım o kadar .arka tarafa altına sigara jelatini koydum koydum bali ile yapıştırdım jelatini

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal farlar yusuf abi sadece ampüllerini degiştirip led ampül taktım o kadar .arka tarafa altına sigara jelatini koydum koydum bali ile yapıştırdım jelatini
Yani farlardaki park ampulleri değiştirip led ampul takınca mı farların ortasından geçen şerit bu şekilde aydınlandı. Eger öyle ise Valla ben bu bölgeye elastik led yerleştireceğim diye göbeğim çatladı ; farın karşıdan görünmeyen kısmından delik açtım sırf bu yüzden. Koca ön tamponu aşağı indirdim. Eğer bu kadar işlem kolaysa kardeşim makyajlı kasa scenicler kesin kaşlı gündüz far yaparlar. Ayrıca tebrik ederim kardeşim beyin bedava. sigara jelatin süper bir fikir. Fikrinize bayıldım. Ben audi tarzı led yapan bir vatandaşta aleminyum folya bant görmüştüm. o yüzden sordum. bravo kardeşim.

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
faz2 lerde hepsinde bu gündüz farı var yusuf abi sarı gün ışıgı yanar . araçlar o km iken gayet güzel ışık verirler zamanla farlar sararmaya başlayınca zaten ampülde sarıya yakın bek bellı olmazdı farları temızletıp( dıştan meguariste parlatma işlemi ) ampülüde led tarzı takınca araç o km den daha iyi görünüm aldı (farlar) .sıgaraya gelınce yusuf abi parlak herşeyi yapabılırız ben sanayıde acık lokanta bulamadım jelatin için aklımıza sıgara jelatını geldı onu kullandık. rica ederim yusuf abi

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön şaşı ampülleri degiştirecek arkadaşlara tavsiyem çin malı almamaları cok çabuk bozuluyorlar .alman malı tercih etsinler ben çiftine maslak sanayide 35 tl verdim

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip etsin rabbim :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok güzel olmuş Güle güle güzel günlerde kullanmanızı dilerim.