Gündüz farı arka led

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler herkeze sagolun arkadaşlar yenilikleri hep beraber paylaşacagız burada

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler herkeze sagolun arkadaşlar yenilikleri hep beraber paylaşacagız burada
Sevgili kardeşim çok teşekkür ederim. sayende çok değerli bir bilgiye daha ulaştık. Benim araçta 2007 makyajlı kasa faz2 , bende gündüz led yapmıştım ; ama bu hattan silikon led geçirebilmek için farın görünmeyen kısmından yaklaşık 50krş ebatında delik açıp silikon tarz led yerleştirmiştim. haliyle farları sökmüştüm. Farları da sökmek için malum ön tamponu aşağı indirmek gerek. yani sırf bu işlem için 1 gün uğraşmıştım. bilseydim beyaz led ampulle bu hattın gündüz farına dönüştüğünü bu kadar zahmet çekmezdim. Ama yeni yapacaklara çok iyi referans oldu. Bu arada aldığın ampullerin satıldığı site link verebilirmisin ? Led Ampulü merak ettim.

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
site yok maslak sanayide dükkandan aldım yusuf abi şaşı ampül diye geçiyor 35 tl verdim çiftine alman malı aldım

tv ci nedim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam nby2012 arkadaşım gündüz farına taktığınız led ampullerin marka ve herhangi bir sitede resmi varsa bilgi verebilirmisiniz.malum ben istanbula uzak bir ilçede bulunmaktayım babeskide.netten araştırma yapıp ona göre almak istiyorum sizin gündüz farlarınız çok güzel durmuş.boş bir vaktinizde zaman ayırıp paylaşırsanız ben ve sitedeki diğer arkadaşlarda faydalanır seviniriz.

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar .aldigim bir site yok maslak sanayiden aldim 35 tl şaşi ampül diye geçer normal ampüller uymaz alirken dikkat edin bide cin mali almayin alman malini tercih edin

tv ci nedim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar .aldigim bir site yok maslak sanayiden aldim 35 tl şaşi ampül diye geçer normal ampüller uymaz alirken dikkat edin bide cin mali almayin alman malini tercih edin
daha önce ki mesajınızda belirtmişsiniz bunları zaten.benim anlatmak istediğim yada sormak istediğim çok çeşitli led modelleri var.netteki herhangi bir sitede sizin aldığınızın veya benzerinin resmi varsa paylaşırmısınız die rica ediyorum.teşekkürler

acelik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel çalışma olmuş eline sağlık.

pacmanx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sade ve çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık

gs2-dincer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gündüz farı dediğiniz yer aslında park lambasının olduğu yer. buna gündüz farı denmez. bir kere bu araçta donanım olarak gündüz farı yok. far kolunu park lambası pozisyonuna alarak yakabilirsiniz ama adı gündüz farı olmaz ve arka lambalar da yanar. tabi ki ışık sensörü de işe yaramaz (tünelde vs.)

park lambalarına takılabilecek led ampullerle beyaz ışık laınabilir ama gündüz ışığında tatmin etmez bizzat denedim sönük yanan bi ışık oluya gündüzleri. ama geceleri güzel bir görüntü oluyor. aliexpres ya da hepsiburada photon ba9s led ampul uyumludur.