Gündüz Ledleri ve Kısa Farlar

Onr1912

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler benim bir sorum olacak. gündüz ledleri farklı yanar mı? bende 2013 clio 4 var ve gündüz ledleri farklı yanmaya başladı biri daha beyaz biri daha soluk daha önce başına gelen var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler benim bir sorum olacak. gündüz ledleri farklı yanar mı? bende 2013 clio 4 var ve gündüz ledleri farklı yanmaya başladı biri daha beyaz biri daha soluk daha önce başına gelen var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim.

olabilir sonuçta hepsinin bir ömrü var. led in ömrü dolmuş yada gelen elektrik akımında bir sorun olabilir.

Onr1912

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise götürdüm bir sorun yok dediler ama farklı renk olduğu anlaşılıyor yanmadan önce de biri sarımtırak biri normal beyaz

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise götürdüm bir sorun yok dediler ama farklı renk olduğu anlaşılıyor yanmadan önce de biri sarımtırak biri normal beyaz

servisler uğraşmamak için teker kopsa sorun yok diyecek. fotoğraf çekin. reno merkeze gönderdin, maise. o zaman hemen arayıp problemi çözüyorlar. maalesef reno da değişik problemler çıkıyor ve çözdürmek için servisleri problem olduğuna ikna etmek gerekiyor.

Onr1912

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim. en kısa zamanda mail atıp yardım isteyeceğim mais ten

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ledlerin mekanik ömrü 20.000 saatten fazla. Renk değişimi demek, led sürücü devresinin sabit akım ile çalışmasında problem olduğunun göstergesi. Yakın sürede tamemen bozulacak demektir

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ledlerin mekanik ömrü 20.000 saatten fazla. Renk değişimi demek, led sürücü devresinin sabit akım ile çalışmasında problem olduğunun göstergesi. Yakın sürede tamemen bozulacak demektir

Aynen herseyin ömrü var diyip baştan savmayin. Degistirsinler

Onr1912

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağ gündüz led i arıyorum. çıkma yardım edebilecek arkadaş var mı ?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Onr1912

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benden önceki sahibi değiştirmiş sanırım. ama hangisini orjinal olup olmadığını bilmiyorum. birinin içi sarı gibi duruyor diğerinin beyaz olması gereken hangisi bilgisi olan var mı acaba içinin beyaz mı olması lazım yoksa sarımtırak mı olması lazım