Gündüz Ledleri ve Kısa Farlar

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
benden önceki sahibi değiştirmiş sanırım. ama hangisini orjinal olup olmadığını bilmiyorum. birinin içi sarı gibi duruyor diğerinin beyaz olması gereken hangisi bilgisi olan var mı acaba içinin beyaz mı olması lazım yoksa sarımtırak mı olması lazım
Beyaz olması lazım.

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet.. Maaş yattı ve ampullere sıra geldi :bravo

Az önce Osram W5W Cool Blue Intense ve Osram H7 Nightbreaker Plus siparişi verdim. Sizce yetkili serviste mi taktırayım?

ilinsor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla biraz yatkınlık meselesi kendinize güveniyorsanız youtube da nasıl degistirilecegine iliskin renault un videosu var.. ben kendim taktım, cok zor degil gibi gozuktu basta ama ampul takilan bolum biraz dar tirnagi oturtamamisim far açısı aşağıda kaldı servise gittim düzelttiler... kendiniz takacaksaniz ampulleri yerlestirdikten sonra mandal zor oturuyorsa olmamis demektir ampulun ustundeki tirnagin yuvasina yerlesmesi lazim

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis para ister mi acaba?

ilinsor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben firsattan istifade periyodik bakima goturmeyi düşündüğüm ama hiç görüşmediğim bir yetkili servise gittim hem onden bir goreyim servisi diye, 20 TL aldılar... sorun aldiklari para değil ama yaklaşım hiç hoşuma gitmedi, servis müdürü direk sen anlamazsin modundaydi.. merak ettiğiniz servis varsa orada degistirtin bence hem onden görmüş olursunuz tavırlarını... eve yakın diye oraya periyodik bakima verecektim ama ankara da çelik oto ve maisden başka yere araba verilmezmiş anlamış oldum

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendiniz yapamam diyorsaniz Bi elektrikciye goturun 10 lira verin taksin :)

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim yetkili servis azizoğlu, batıkent carrefour a gelmeden. iki hafta önce kaza yaptım. İlgileri fena değildi. Tertemiz güzel bir servise benziyor. Yoksa benim evin yanında Sistem 32 var orayıda düşünmüyor değilim. Gordionun karşısında.

bora732

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Ankarada ikamet eden birisi olarak mais den memnunum. Geçenlerde gündüz ledlerini parka bağlattım kısalarla da yanıyor. Arıza ışığı yanmadı. Gtline modeli olduğu için gündüz ledlerim aşağıda çok rahatsız edici bi durumu yok . Gündüz ledinden kablo çekip parklara bağlıyor. Eski haline dönüştürme şansı var. Herhangi bir garantiden çıkma durumu söz konusu olucağını sanmıyorum

Dr.Sma

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluencede kendıne has bır ozellık servıste yaparlar tesisat işi.

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Ankarada ikamet eden birisi olarak mais den memnunum. Geçenlerde gündüz ledlerini parka bağlattım kısalarla da yanıyor. Arıza ışığı yanmadı. Gtline modeli olduğu için gündüz ledlerim aşağıda çok rahatsız edici bi durumu yok . Gündüz ledinden kablo çekip parklara bağlıyor. Eski haline dönüştürme şansı var. Herhangi bir garantiden çıkma durumu söz konusu olucağını sanmıyorum

aradığım cevaba ulaştım sonunda bende de gt line var.ve gündüz ledlerini kısalarla beraber yakmak istiyorum.üzerinden 3 yıl geçmiş gibi ama ne kadara yapıyorlardır acaba ...