Güneş Gözlüklerimizide Taktık Yaza Hazırız :) Clio 4 joy

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli Olsun , ALLAH Kaza Bela Ceza Vermesin :eyv :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Güzel duruyor,ceza meselesi olmasa bütün camlara en koyusundan film çektirirdim...

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben arkadaşımın aracında camları tamamen indirdim ön camları polis camları kaldırırmısın dedi gerek yok film var dedim ceza yazmıyorum ama çıkarın dedi, yani polisine denk gelme yeter ki :)

evet katılıyorum polisine denk gelince film olmasa da yazacak bir şey bulurlar zaten hiç yazmasa egzoza yazar :)

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yaklaşık 10 yıldır cam filmi kullanıyorum. ilk arabamdada wardı 1 kere ceza yemedim :) çok çevirmelere denk geldim. çevirmeye gelince camları hafif indirirm ve tavan lambasını yakar öyle yaklaşırım

oda bir taktik tabi ki :)

yagizmo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırım maltepede çektirdiniz filmleri bende sahibindende görüp orda çektirdim aynı fiyat aynı dükyan çeken kişi çok profesyonel ama iş ucuz olduğu için pek kalite aramamak lazım benim sol sürücü camında üstlerde küçük bi nokta var toz galba kenarları düzgün kesik değil bide arka cam sonradan nokta nokta oldu filmle camın arasına bişeyler girmiş gibi arka camın filmini çekmeden önce cama bebek pudrası döktüler öyle film lediler sonradan nokta nokta oldu bişey olursa gel demişti ama zaten 100 tl lik iş çok bişey beklememek gerek benim filmler hepsi 3 numara elindeki en koyu oydu araçta siyah olduğu için dışardan süper duruyor ama akşamları sıkıntı yaratıyor biraz özelliklede park ederken. bi arkadas bostancı sahil yolundan bahsetmiş orası filmli araba cehennemi ya benide bi gece 3 te maltepe köprüsünün üstünde durdurdular sisler flnda açıktı anca egzozu kapata bildim arabada sadece kız arkadaşlarım vardı memurda gençti söndür sisi dedi alkol varmı fln sonra devam etti yırttım yani ama tehlike herzaman var film oldukça tabi

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırım maltepede çektirdiniz filmleri bende sahibindende görüp orda çektirdim aynı fiyat aynı dükyan çeken kişi çok profesyonel ama iş ucuz olduğu için pek kalite aramamak lazım benim sol sürücü camında üstlerde küçük bi nokta var toz galba kenarları düzgün kesik değil bide arka cam sonradan nokta nokta oldu filmle camın arasına bişeyler girmiş gibi arka camın filmini çekmeden önce cama bebek pudrası döktüler öyle film lediler sonradan nokta nokta oldu bişey olursa gel demişti ama zaten 100 tl lik iş çok bişey beklememek gerek benim filmler hepsi 3 numara elindeki en koyu oydu araçta siyah olduğu için dışardan süper duruyor ama akşamları sıkıntı yaratıyor biraz özelliklede park ederken. bi arkadas bostancı sahil yolundan bahsetmiş orası filmli araba cehennemi ya benide bi gece 3 te maltepe köprüsünün üstünde durdurdular sisler flnda açıktı anca egzozu kapata bildim arabada sadece kız arkadaşlarım vardı memurda gençti söndür sisi dedi alkol varmı fln sonra devam etti yırttım yani ama tehlike herzaman var film oldukça tabi

evet aynı yerden bahsediyoruz su an için bende bir sıkıntı olmadı kenarlar falan düzgün kesik benim şuan nokta falan yok ama olmayacak anlamına da gelmiyor tabi bence yolunuz düşerse bir uğrayın belki değişim olur yada bir telafisi vardır

tolga_sarıçam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabanın çok koyu duruyo camlarıda ben 3 numara zannetim yanış anlaşılma pardon kardeşim....

deathrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle selamun aleyküm. bundan 1 ay önce kadar cumartesi gecesi bostancı sahil yolunda seyrederken cevirmeye girdik. cam filmi yüzünden 172 TL ceza yazdılar ki aractaki cam filmi seninkinden daha açıktı. ceza yazılırken memur beyle kücük bir diyoloğa girdim. cam filmlerinin çok koyu olmadığını, trafikte ailemizle yada kız arkadasımızlayken tip tip bakışlara maruz kaldığımızı bu sebeple tatsızlık çıktığını ve görüşümüzü engellemediğini aksine güneş ışınlarından koruduğu için daha rahat olduğunu söyledim. oda bana önemli olan camın koyuluğu veya açıklığı değil, her hangi bir durumda camın kırılıp dağılması gerektiğini, film yüzündende camın dağılmadığını, cezanın bu yüzden kesildiğini anlattı. kısaca şunu söyliyeyim, yaptırdığınız filmin numarası koyluğu vs. fark etmez. camınızda film olduğu sürece her türlü cezayı yersiniz. 1. yazmaz 2. yazmaz ama 3. sünde yazarlar. ben kendi aracıma yaptırmaktan son anda vaz geçtim.. film yerine camları yaktırmayı düşünüyorum yada değiştirmeyi duruma göre araştırıp en mantıklı olanı yaptırmayı düşünüyorum. Sizin aracınıza güzel olmuşmu ? şahane olmuş, her aracta güzel duruyor ama maalesef kanunlarımıza göre yaptırılması yasak. izin verseler bana sıkıntı olmaz benim için madem dağılması lazım, yığarım o cama :)

İlk defa böyle bir sebep duyuyorum..Bana çok mantıklıda gelmedi..
Kaza sırasında parçalanan camdan kesikler,büyük ve orta çaplı damar yaralanmaları olur..
Yani filmin bir faydasıdır camın parçalanmaması..Zaten 150 liralık filmlerde parçalanma yine iyi olur...Camı bir arada tutabilecek kalitede filmlerde parçalanma olmaz..
Sanırım karşılaştığınız polis biraz işkembeden atmış..Zaten bundan dolayı olsaydı kanunda açık açık yazardı..
Bügun belediyenin bile makam araçların 3 numara film var..Ceza adamına göre yazılıyor...
Camları yaktırsanız camlarımı değiştirin der bilmiyorum.. ama fabrika çıkışı karartılmış camlar focus da olması lazım ve o arabalar için sıkıntı olmuyor diye biliyorum..
İyi forumlar