Güneşi gördüm..Sunrooflandık :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Valla başımda var bi dertler halledeyim atlayıp geliyorum oralara:aytuğbu yaştan sonra benimde hakkım güneşi görmek:tonyyalnız şu sızdırmazlığı basınçlı suyla yapmanı şiddetle tavsiye ederim hazır ustayla dirsek temasındayken hala;)

ercan_korulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buyur abi beklerim...Tanışırız...Tazikli su denemedim çünkü pek yıkamacıya gitmem onuda ben yaparım :)Pintilikten degil ha...Önemli olan benim yapmam itina ile...Ama montajdan sonra hortumla tazik yaparak bir saat su tutmuşumdur...Sorun yok...Zaten en şiddetli yağmur ne kadar tazik yaparki..

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Buyur abi beklerim...Tanışırız...Tazikli su denemedim çünkü pek yıkamacıya gitmem onuda ben yaparım :)Pintilikten degil ha...Önemli olan benim yapmam itina ile...Ama montajdan sonra hortumla tazik yaparak bir saat su tutmuşumdur...Sorun yok...Zaten en şiddetli yağmur ne kadar tazik yaparki..

​Epey yapar zaten olayda o 100 km'le giderken üzerine sürekli yağan şiddetli bir sağanak düşün ve sabaha kadar sürsün işte o anda sızdırırsa rezil eder adamı ciddi ciddi basınçlı suyla hemde zorlayarak dene bence sonra kışın rezil olma.....

ercan_korulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım abi..O zaman hemen ilk fırsatta bir yıkamacıya gidip deniyorum.Varsa sıkıntı şimdiden halledeyim...

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Anladım abi..O zaman hemen ilk fırsatta bir yıkamacıya gidip deniyorum.Varsa sıkıntı şimdiden halledeyim...

Aman ihmal etme inşallah milim sızdırmaz ama sonra gidersen bahanesi olur şimdiden hallet ki bir sıkıntı olursa olay çözülsün yağışlı bir havada sahiden keyfin kaçar zarar görmeni istemem.............

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Döktürmüşsün aracın içine kadar herşeyi üok iyi.temiz kullanılmış belli ediyor araç.kırmızı mat olsa aracı tanıyamam daha:))

ercan_korulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Döktürmüşsün aracın içine kadar herşeyi üok iyi.temiz kullanılmış belli ediyor araç.kırmızı mat olsa aracı tanıyamam daha:))
Eyvallah kardeşim..İmkanlar elverdiğince bakmaya çalışıyoruz...Mat olayı arasıra kafama giriyor çıkıyor.. :)Güzel olur...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanız çok güzel olmuş . Size tavsiyem kesinlikle yapın ama panjur ve far çıtalarını kırmızı yaptırıp , far ve sinyal gurbunu karartın .

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık..
Sunroof çok büyük ayrıcalıktır.
41 Plaka. Kocaelinde mi bu araç? Ben Gebzedeyim..

Bu arada eğer Kocaelinde isen hangi çıkmacı bu? Benim sunroof u yenilesem iyi olacak. Belki bana göre de birşeyler vardır :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vallaha helal olsun..:eyv