Güneşi gördüm..Sunrooflandık :)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş Hemşerim :) Böyle kendi el emeği ile bir şeyler yapanları seviyorum yav :)

19 sene Flash a binmiş birisi olarak..

23 yaşında olup 19 sene flasha binmek, flashda doğup büyümek gibi bir şey olsa gerek kardeşim :) Maşallah babana :eyv

ercan_korulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanız çok güzel olmuş . Size tavsiyem kesinlikle yapın ama panjur ve far çıtalarını kırmızı yaptırıp , far ve sinyal gurbunu karartın .
Teşekür edrim.Evet ilerleyen zamanlarda bu olayıda düşünüyorum.Hızlı iş temposu yüzünden vakit bulamıyorum...

ercan_korulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık..
Sunroof çok büyük ayrıcalıktır.
41 Plaka. Kocaelinde mi bu araç? Ben Gebzedeyim..

Bu arada eğer Kocaelinde isen hangi çıkmacı bu? Benim sunroof u yenilesem iyi olacak. Belki bana göre de birşeyler vardır :)

Teşekür eder ve herkesin bu ayrıcalığı yaşamasını tavsiye ederim.

Ben Sakaryadayım.Aracı İzmitten aldım 2.5 sene oldu...Bizim buralarda izmit kadar büyük sanayi ortamı yok..Ben iki sanayide bir kaç defa 6-7 çıkmacı gezdim bulamamıştım.Geçenlerde yine bir dolanayım dedim iki ayrı çıkmacıda buldum.Biri elektirikliydi 250 tl dedi....Büyük bir şeydi..Ama aracın tavanına uyardı fakat gözüm kesmedi teffarruat fazlaydı....Raylı sistem olduğundan dolayı velki tavan kaplaması değişmesi gerekebilirdi...Sonra bunu buldum zaten manuel bakıyordum mecburen...Yolun bu taraflara düşerse Adapazarı girişlerini es geçtikten sonra hemen ilk ışıklardan saglı sollu sanayiye giriyorsun.Benim bildiğim 4-5 çıkmacı var...Fazlasıda var....

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah

ercan_korulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aman ihmal etme inşallah milim sızdırmaz ama sonra gidersen bahanesi olur şimdiden hallet ki bir sıkıntı olursa olay çözülsün yağışlı bir havada sahiden keyfin kaçar zarar görmeni istemem.............
Abi bugün fırsat bulup yıkamacıya gittim.Yıkamacı tanıdık.Sunroofu görünce şaşırdı süper olmuş falan...:)Sonra malum soruyu sordu,su almasın...?Dayan kardeş bişey olmaz evelallah,sonuçta yapan benim...:) Sonuç 0 sızdırma :) Birde isviçreli bilim adamlarına danışayim diyorum.. :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerinize Sağlık Mükemmel Duruyor Sunroof Aracı Çok Değiştiriyor Gerçekten Maliyet İse Mükemmel. Tek Sıkıntı Tavanı Kesmek İnce İşçilik Çok Önemli :eyv

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorumlari okuyunca diyecek hic birseyim yok. tek cumleyle Mukemmel olmus ellerinize saglik

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerinize Sağlık Mükemmel Duruyor Sunroof Aracı Çok Değiştiriyor Gerçekten Maliyet İse Mükemmel. Tek Sıkıntı Tavanı Kesmek İnce İşçilik Çok Önemli :eyv

ercan_korulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorumlari okuyunca diyecek hic birseyim yok. tek cumleyle Mukemmel olmus ellerinize saglik
Teşekür eder kazasız belasız sürüşler dilerim herkese....

Evet.. Yaptırmak isteyip de yaptırmaktan caydıran insanı tek sıkıntı bu. iyi işçilik...O yüzden hiç bir ustaya güvenemiyorum.Ve herşeyi kendim yapmak istiyorum.Hem özenli işlilik hem düşük maliyet.Allaha şükür elimizde yatkın her konuda...