Güzel oldu be... 3 ayda bu kadar yapabildim My R9

LaCRiMaL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese çok teşekkür ediyorum... Yazmayı unutmuşum ayrıca aklımda ya 95-96 fairway yada 97-2000 broadwaylerin ön - arka komple koltukları ile değiştirmek ve birde arka camları otomatik yapmak var...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kerem abi burada birkaç kaportacıya sordum tamponları,çıtaları (yeni çıta alıp boyatma), aynaları, panjuru ve spoileri boyamaya 300-350 TL para istediler. NAsip olurda memlekete gidersem orada kaportacı tanıdıklar var ve çok daha uyguna boyatırım diye düşünüyorum. Buarada bir boyacıya gidip plastik ilacı, astar ve boya fiyatlarını öğrenicem aynı zamanda, fiyatı uygun gelirse alıp yaparım kendim. Sinyallerde beyaz abi zaten yeni değiştirdim. Sisler için ayrıca yer açmadım oraya, 16 DH 662 R11 Turbosu olan Bülent kardeşim sayesinde Bursa'da bir parçaçıda Fi tarihinden kalma R9-11 GTL tamponları varmış (1983-1987 arası kare farlı modeller) sislerin olduğu yerler normalde sinyal yeriymiş ben sis yeri yaptım :D :D

Allah gönlüne göre versin:eyvbencede memlekete gidince yaptır 200'e filan biter belki öyle sonrada tadından yenmezqw

G.AKGÖZ

Göksel AKGÖZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah tek kelime muhteşem değişim :eyv

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık çok güzel olmuş :eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce ki konunda yazdığım mesajımda resimleri merakla beklediğimi belirtmiştim. Sende yaptığın tüm güzelliklerin resimlerini bizlerle paylaşmışsın, öncelikle paylaşımların için teşekkür ediyorum. Araç, diğer arkadaşların da bahsettiği gibi tamponlar hariç mükemmel olmuş. Zaten tamponları yaptıracağın için sıkıntı yok. Allah kaza bela vermesin, güle güle ve sağlıkla bin inşallah kardeşim. Yalova etkinliğine katılırsan aracına orada çok daha güzel yorumlar alacağını düşünüyorum.

LaCRiMaL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce ki konunda yazdığım mesajımda resimleri merakla beklediğimi belirtmiştim. Sende yaptığın tüm güzelliklerin resimlerini bizlerle paylaşmışsın, öncelikle paylaşımların için teşekkür ediyorum. Araç, diğer arkadaşların da bahsettiği gibi tamponlar hariç mükemmel olmuş. Zaten tamponları yaptıracağın için sıkıntı yok. Allah kaza bela vermesin, güle güle ve sağlıkla bin inşallah kardeşim. Yalova etkinliğine katılırsan aracına orada çok daha güzel yorumlar alacağını düşünüyorum.

Rica ederim abi, ne demek... Bu hafta sulu zımpara alıp tamponları ve boyatacağım diğer aksamları bu hafta sonu yada önümüzdeki hafta sonu yapmayı planlıyorum buradaki yorumlardan sonra. Allah cümlemize kaza bela varmesin abi. Etkinliğe katılmayı Can-ı Gönülden isterim ama Ben özel bir hastanede sağlık memuru olarak çalışıyorum ve çalışma günlerimiz ve saatlerimiz anlık olarak değişebiliyor. İnşallah o güne nöbet yada organizasyon olmazda gelirim abi... Yapacağım daha çok şey var ama Tamamen duygusal :) :) nedenlerden dolayı yavaş yavaş oluyor.

macorua

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ellerine sağlık kardeşim. güzel olmuş. yalnız ön tamponun kesinlikle kırmızı şeridini istiyor. sen de takarsın yapışkanlı şeritlerden alarak. hatta arkadakini de yenilersin. bu arada arka tamponunu boyatmaktan ziyade ısıtırsan rengini alır. evde kuvvetli bir fön makinen varsa kapalı alanda dene. belli mesafeden ısıtabilirsin böylece eski siyah rengini alır. ya da araçları folyo kaplayanlarda bulunan ısıtıcılardan yaralanabilirsin.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok yakışıklı duruyor

kaldırımlı026

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam kaportacılarda ısı tabancasıyla tampona ilk rengini verdiklerini gördüm. boyatmak gibi niyetin varsa bilemem ama ön arka ton farkını gidermek istiyosan ısıtmayı bi düşün derim :) güle güle kullan :)

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her şey çok güzel temizleyip binmekten başka yapacak pek bir şey de kalmamış gibi.Havalar da ısınıyor taban halısını çıkarıp güzelce 2-3 defa yıkayın çok kirli görünüyor koltukları da elden geçirirseniz aracın kokusu bile değişir.