Hangi Clio 4 Sahibi siniz? ve Arabalarınızla İlgili Fikirleriniz?

Hangi Clio 4 Sahibi siniz?

• Clio 4 1.2 Turbo EDC 90 bg Otomatik-2016

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    355

Atalay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 CLİO IV 1.5 DCİ 75 HP, Aracımdan çok memnunum şuan tam olarak 6 aylık bir araç oldu...

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 CLİO IV 1.5 DCİ 75 HP, Aracımdan çok memnunum şuan tam olarak 6 aylık bir araç oldu...
Anlık ve ortalama yakıt değer sonuçlarınız nedir? Bizimle paylaşırmısınız? Yol hız yakıt durumunuzu. Teşekkürler.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

snnsmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 kullananlar araçtan ya çok memnun ya nefret ediyor, ortada yorum yapan az :)
F/P dengesi.
Verdiğiniz para ve buna mukabil araçtan beklenti meselesi etkin sanırım.
Henüz araçla 2. Günüm.
Ne beni şaşırtacak kadar iyi ne de hayal kırıklığı yaratacak kadar kötü (henüz)
Kronik sorunlarının bu kadar çok olmasına şaşırdım doğrusu.
Yakıt/performans -1.5dci- fena değil

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 dCi Edc aracımla genel yakıt ortalamam 5,7 lt civarında seyrediyor. Yalnız yakıtta ekonomi edecek bir sürüş tarzım yok diyebilirim. ECO modunu açmıyorum, devirli kullanım da yakıta yansıyor. Şehirlerarası yolda hız sabitleyerek yaklaşık 5 lt civarı ortalamalar oluyor. Bence çok iyi değerler bunlar. Dikkatli kullanan rekor kırar bu araçlahehe.

m_y_z_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 model 1.2 turbo icon edc 120 bg geçen ay aldım.gayet memnunum şehiriçi eco modda kullanıyorum,eco modda biraz hantallaşıyor,ama eco moddan çıkınca bildiğin 120 bg olduğunu hissettiriyor.uçuşa geçiyor,yakıtta şehiriçi 7-8 lt civarı.şehirlerarası 4-5 lt.umarım bir memnuniyetsizlikle karşılaşmam.

BBM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 edc 120BG İCON ..

rock3366

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 75 hp benzinli var yakit iyi lpg var hatta cok iyi, touch goguse cevirdim medianav da var direksiyin sorunlarindan kurtulamadim..... ve bu esp off tuusunun olmamasi kesinlikle buyuk eksiklik.... kac defa normalde hafif bir patiyle cikabilecegi meyilli kaygan zeminde sirf antipatinajdan dolayi kalkamadim... normalde kalkilmayacaj yer degil... bazi durumlardan kurtulmak icin patinaj gerekiyor...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BAH34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar Ankaradayım Clio 4 1,5dCİ GTLine sahibiyim aracımın modeli yukarıdaki ankette olmadığı için oylamaya katılamadım. Yaşım 27 Ostimde esnafım Hidrolik ile ilgileniyorum fakat modifiye anlamında ve yardım anlamında muhattap ve yetkili bulamadım bu durmdan dolayı üzgünüm aranıza katılıp buluşmayı çok isterim.

LionPiece

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba benim de ilk mesajım.

2013 1.2 75 HP touch ilk aldığımda 10 lt. üstünde yakıyordu şuan 7.4 civarı yakıyor.

by_burke

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar 2016 Model İcon dci 90 HB aracımdan çok memnunum yokuşlarda 4 ile 5 ten asagı dusmuyorum çekişi kalkışları super ayrıca dıger modellerde olan ses sorunu fabrıka tarafından cozulmustur ıcerıde ses gelmemektedır 120km hızla bıle gıtsen uğultu yapmıyor birazdaha kapı döşemesı olsun motor ön blokta ızalasyon fazlalastırılmıstır Tavsiye olarak önereceğim bir araçtır... 06 AAZ 951'den Selamlarhehe