Hangi Marka Disk Almalıyım...

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Torna yapılmış zaten disklere artık tamamen bitmiş ve değişmesi gerek

Tornacı benden iki diske 100 lira tornalama istedi bende 270 liraya sıfır Bosch aldım. Tornalama iyi bişey değil. Derinlik bende fazlaydı o yüzden sıfır aldım.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde tercihim şu zamanlarda bütçeden dolayı bosh yada delphi ama kullananlara sorup almak istemedim tabiki mais markayı sormaya gerek yok.
Bosh marka iyiyse onu almak istiyorum bende aloparçada 250tl görünüyor otomatik manuel farkı yok galiba

Peki ağır olması parçanın iyiliğindenmi yoksa kötü olmasından dolayımıdır pek anlamıyorum ben.

Bütün diskler ağırdır

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onceki aracimda uygun fiyatli Trw marka disk alip kullanmistim ve memnun kalmistim..Bir fiyat arastirin.Bizim araclar icin Trw disk varsa,fiyat performans fena degil bu markanin..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben trw kullanıyorum, ve trw ucuz marka kalitesiz değil bosch ön disk aynası 350 lira iken ben trw disk aynalarını 380 tlye almıştım, ve şu anda 10 bin km oldu hala bir sorunla karşılaşmadım

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tornacı benden iki diske 100 lira tornalama istedi bende 270 liraya sıfır Bosch aldım. Tornalama iyi bişey değil. Derinlik bende fazlaydı o yüzden sıfır aldım.

Şimdi baktım aloparçada 242tl ye bosh marka satılıyor. 370tl civarıda trw marka
en ucuz ve bilindik marka bosh balata fiyatlarınada baktım 115tl.
Ama aklıma bişey takıldı şimdi bu parça sipariş ederim gelir bide Tek disk yollarlar öyle bişey olurmu yazmıyor bi yerde tek veya çift diye daha öce aloparçadan urun alan oldumu ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi baktım aloparçada 242tl ye bosh marka satılıyor. 370tl civarıda trw marka
en ucuz ve bilindik marka bosh balata fiyatlarınada baktım 115tl.
Ama aklıma bişey takıldı şimdi bu parça sipariş ederim gelir bide Tek disk yollarlar öyle bişey olurmu yazmıyor bi yerde tek veya çift diye daha öce aloparçadan urun alan oldumu ?

Bahsettiginiz yerden urun almadim fakat disk ve balata benim boldigim cift olarak satiliyor. İletisim numarasi vs varsa bi arayip sormanizda fayda var yine de.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com