clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Kafam karıştı iyice bu konuda. Tam OGS ye karar verdim kesin derken, meğer nişanlımın OGS cihazının pili bittiğinde (aldıktan 2-3 yıl sonra) değiştirmemişler, yenisi alacaksınız demişler. 2006'da aldığımızı hatırlıyorum, köprü girişinden. Ziraat bankasının.

Hala pil değişimi olmuyor mu? Pil değişimi olanlar var mı? Hangi bankanın? Eğer fazla kullanmayacak olursam bu durumda pili ne zaman biteceği belli olmadığından yok yere cihaz parası verebilirim :S

HGS bant şeklinde ve kolay zarar görecek bir şeye benziyor hatta yapıştırırken bile zarar verebilirim gibi geldi, ya da yıkama sırasında dikkat edilmezse zarar görebilir gibi...

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HGS ne hala çözemedim. Daha doğrusu ogs ile farkını anlayamadım.. Pil olayını daha ilk defa duydum abla. Bendeki cihaz 3. sene sanırım ama hala tık yok..

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HGS içeriden yapıştırılıyor büyük ihtimalle dışarıdan olmaz yani yıkamada sıkıntı yaşanmaz.

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HGS içeriden yapıştırılıyor büyük ihtimalle dışarıdan olmaz yani yıkamada sıkıntı yaşanmaz.
Ama güneş vuracak zamanla yapışkanı gidecek gibime geliyor abi. Birde içerden camı silerken yırtılır falan yanlışlıkla hiç gerek yok bence :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
HGS İs Degil OGS İse İlk Cikan Ve Sonra Cikan İki Modelde Ozel Yapim Pil Var Anlayan Bilen Elektronikci Yapar Saniyorum Ama Son Cikan Kucuk Ve İnce Olanda Casio Pil Var İnce Ve Yuvarlak 50 Kurusa Benziyor Ben Bunlari Nerden Biliyorum Bozulanin Yerine Yenisini Alinca Eskiyi Actim :) Son Olarak 4 Sene Ki Ben Saglam Geziyorum Pili Dayandi Bozuldu Dedikleri Pili Bitenler Sanki Ama Ugrasmakdansa Yenisini Aldim En Son Gecen Ay Aldim Ruhsat Kimlik Ve Kredi Kartindan Talimat 74 TL De Bankaya Odedim 40 TL Cihaz Parasi 17 Depozito 17 TL De İlk Gecis Bedeliymis mis

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Be Ogs kalkacak diye duydum. Yanlış mı duydum?

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir sitede pilin değişimine dair fotoğraf ve açıklamalar vardı,pili değiştirirken cihazın enerjisini kesmemekte fayda var:)

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen yıl İş Bankası kredi kartı kampanyasından OGS yi bedava almıştım. Ayda en az 400 tl *12 ay tahahüt ettim. İş bank kredi kartınız varsa bankaya danışın derim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İlk çıkan OGS cihazlarının pilini Eminönü'nde bir saat firması değiştiriyor diye duymuştum...