Haydar Başkan'ın yeni yavrusu E 270 CDİ

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah allah nazardan saklasın abi aracla ilgili ufak bilgiler verimisin fiyat ve yakıt durumu nasıl 2700cc size 1.5 dcıı den sonra baya fazla gelmiştir

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
maşallah allah nazardan saklasın abi aracla ilgili ufak bilgiler verimisin fiyat ve yakıt durumu nasıl 2700cc size 1.5 dcıı den sonra baya fazla gelmiştir

Bunu Deniyorum Daha Ama İlk Etapda Standart Mercedes Arac Tasarruf Bu Markaya Ters Konfor Dan Bahsetmek Abes Zaten 10 Litre Şu An Da Ortalama Değer Şehir İçi Tabi Ki De Bu Ve Buna Benzer Mercedesler Zaten Kullaniyorum 1.5 DCI İle Bu Motorlari Kıyaslamak Mümkün Değil Sınıf Katagori Vs Herşey Zıt Çünkü Araci 80.000 TL Ye Alacağa Karşilik Aldik Bakalim Hoşuma Giderse Durur Bende Gitmesse Satar Çeviririz Nakite

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun abi

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu Deniyorum Daha Ama İlk Etapda Standart Mercedes Arac Tasarruf Bu Markaya Ters Konfor Dan Bahsetmek Abes Zaten 10 Litre Şu An Da Ortalama Değer Şehir İçi Tabi Ki De Bu Ve Buna Benzer Mercedesler Zaten Kullaniyorum 1.5 DCI İle Bu Motorlari Kıyaslamak Mümkün Değil Sınıf Katagori Vs Herşey Zıt Çünkü Araci 80.000 TL Ye Alacağa Karşilik Aldik Bakalim Hoşuma Giderse Durur Bende Gitmesse Satar Çeviririz Nakite

tasarruf 2.7 motordan beklemek ters olur ama ginede büyük motor olmasına ragmen 10 lt re cidden az. birde aracında abi yüksettip alcatma özelligi varmı genellik vitesin arkasındaki tuşla oluyordu

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun abi, olmadı satar canlıya çevirirsin dediğin gibi, kazasız belasız...

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
tasarruf 2.7 motordan beklemek ters olur ama ginede büyük motor olmasına ragmen 10 lt re cidden az. birde aracında abi yüksettip alcatma özelligi varmı genellik vitesin arkasındaki tuşla oluyordu

Airmatic O Dediğin S Class Da Bile Opsiyonda
Bu E Kasa Bunun Son Makyajlisinda Var Di Opsiyon Listesinde Bu Avangarte Cam Tavan Vakumlu Kapi Dahil Full Bir Paket

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah buna benzin yetişmez

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne fark eder abi arada 50 kuruşluk fark kaldı :D

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Airmatic O Dediğin S Class Da Bile Opsiyonda
Bu E Kasa Bunun Son Makyajlisinda Var Di Opsiyon Listesinde Bu Avangarte Cam Tavan Vakumlu Kapi Dahil Full Bir Paket

bu kasa e280 le e320 lerde var diye biliyordum dedigin gibi istege baglı olabilir abi ? abi vakumlu kapı ne oluyor ? birde arac kaç bin de abi :)