Haydar Başkan'ın yeni yavrusu E 270 CDİ

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kapiyi Az Çekiyorsun Dile Oturunca Kendi Çekiyor

bak o olmadı işte agamhehebu ne laubalilik yaw arabada arabalığını bilecek bi yerdehehesen ne yapacaksın benim ayarımı kardeşim belki canım kapı aralık gitmek istiyor aaahehe

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kafaya yatmazsa geri verebilecegimiz bi yer varsa haydar başkana söle abi benide götürsün oraya bi x6 istiyorumda yatmazsa kafama 1-2 ay sonra geri veririm :D hehe hehe maşallah güzel araba ne diyim.laf yok. ama ben bmw ciyim.

McvPower

Cem Deniz AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun abi güzel araç

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Kafaya yatmazsa geri verebilecegimiz bi yer varsa haydar başkana söle abi benide götürsün oraya bi x6 istiyorumda yatmazsa kafama 1-2 ay sonra geri veririm :D hehe hehe maşallah güzel araba ne diyim.laf yok. ama ben bmw ciyim.

Araba Bu Parayi Eder Mi Etmez Mi Baktırcam Yarin Servise Alacağa Karşi 80.000 Bin Takas Gibi Bir Nebze Yarin Servis Ne Derse O Olacak Gibi Nasip
X6 Lar Güzel Araba Ama Sürüyorsan Arka Koltuğuna Hele Sen Oturamassin Otursan Allah Korusun İki Büklüm Olursun Evren

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız, Hızdan uzak sürmek nasip etsin :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah, hayırlısı neyse o olsun..

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba Bu Parayi Eder Mi Etmez Mi Baktırcam Yarin Servise Alacağa Karşi 80.000 Bin Takas Gibi Bir Nebze Yarin Servis Ne Derse O Olacak Gibi Nasip
X6 Lar Güzel Araba Ama Sürüyorsan Arka Koltuğuna Hele Sen Oturamassin Otursan Allah Korusun İki Büklüm Olursun Evren

orası öle abi ama araba king ya. tank tank maşallah bu x6 lar. naparsın cazibesi beni mahvediyor.

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Maşallah Allah Kazasız Belasız Günlerde Kullanmayı Nasip Etsin Abim Güzel Ve Keyifli Araçtır Bunlar

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
orası öle abi ama araba king ya. tank tank maşallah bu x6 lar. naparsın cazibesi beni mahvediyor.

Oldu Bayaği 5.0 Benzinli Bir Modelini Biryerden Biryere Götür Dediler 50 Liralik Benzin Aldim Bende Bırakacağim Yerde Petrol Var Ordan Fuller Bırakırım Düşüncesiyle Arada Ki Mesafede Yaklaşik 70 Km Yetmedi Yolda Kaliyordum Az Kalsin Korku Yetti Bana Daha Yolun Yarisinda İşik Tekrar Yandi Ama Gaza Basınca Ok Gibiydi