HGS den geçtim okumadı

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hgs aldım etiket olanlardan. Anlattıkları gibi yapıştırdım ön cama.
Bugün aydına giderken denedim gişeden 70 le falan geçtim, alarm çaldı, kaçış-33 tl yazdı.
Sonra düşüyorlarmış
Ne güzel kredi kartım kgs li idi ,sıkıntısız geçiyordum.
Bu devletin işi gücü vatandaşa zorluk çıkarmak :banghead:

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha durun bakalım neler olcak stickerlar camlarda eskisin biraz görücez

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Duzgun calissa sasardim zaten...

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

panayır

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben her defasında en az 50 ile geçiyorum takır takır okuyo... :) hemen genelleme yapmayalım lütfen...

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 haftadır maltepeye gidip geliyorum okumama 7günde üç defa başıma geldi yavaşda gitsen hızlıda gitsen okumuyor !Birde hgs sistemi çok yavaş çalışıyor öndeki araçla bayağı mesafeli olmama rağmen ben geçerken öndeki aracın geçiş bilgisini ben görüyorum kendiminkinide göremiyorum nasıl iştir bu hımm

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben iki dakika önce şu mail adresine hgs@ptt.gov.tr şikayetlerimi aktardım bakalım dönüş olacakmı.İçinde en az 40 tl bakiyem olduğu halde ve ister hızlı ister yavaş gittiğim halde okumadığını ve sistemin çok yavaş çalıştığını önümdeki geçen aracın bilgisinin ben geçerken gördüğümü yazdım sonuç neolucak belli değil cevap gelmez ise gelene kadar aynı maili göndericem hergün,para kolay kazanılmıyor alırken kepçeyle verirken çay kaşığylaıslık

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim aracını bilmiyorumda clio 2000 modelse okumaz doğal olarak aşşağıda küçük penceresi var oraya yapıştırman lazımdı bende benimkini okumayınca anlatmışlardıda ben geçtiğimde ptt yi aradım müşteri hizmetleriyle konuştum filan birazda sert yaptım yol parası almamışlardı 30 yüklemişdim eksiltmemişlerdi :) iyi forumlar ufakda olsa bilgi verdiysem ne mutlu

engingnl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hgs aldım etiket olanlardan. Anlattıkları gibi yapıştırdım ön cama.
Bugün aydına giderken denedim gişeden 70 le falan geçtim, alarm çaldı, kaçış-33 tl yazdı.
Sonra düşüyorlarmış
Ne güzel kredi kartım kgs li idi ,sıkıntısız geçiyordum.
Bu devletin işi gücü vatandaşa zorluk çıkarmak :banghead:

HGS etiketini yapıştırırken yamuk yapıştı diye söküp düzeltmeye çalıştıysanız bu durumda etiket kendi kendini imha ediyor. Bu yüzden okumuyor olabilir.

Yapıştırırken dikkat edilecek hususlar linkte mevcut.

HGS CSC

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim aracını bilmiyorumda clio 2000 modelse okumaz doğal olarak aşşağıda küçük penceresi var oraya yapıştırman lazımdı bende benimkini okumayınca anlatmışlardıda ben geçtiğimde ptt yi aradım müşteri hizmetleriyle konuştum filan birazda sert yaptım yol parası almamışlardı 30 yüklemişdim eksiltmemişlerdi :) iyi forumlar ufakda olsa bilgi verdiysem ne mutlu

Dostum aracım 2000 model clio ama ön cam orjinal değil, benden önceki sahibi değiştirmiş çatladığı için. Küçük pencere yok camda.
Acaba ondan mı olmuyor.

HGS etiketini yapıştırırken yamuk yapıştı diye söküp düzeltmeye çalıştıysanız bu durumda etiket kendi kendini imha ediyor. Bu yüzden okumuyor olabilir.

Yapıştırırken dikkat edilecek hususlar linkte mevcut.

HGS CSC

Tek seferde cetvelle ölçerek yapıştırdım ve sökmeyi denemedim.
Bugün tekrar geçicem otobandan, 10 km hızla geçicem, bakalım ne olacak

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 10 km hızla geçmiştim olmamıştıda arada öyle hata yapıyor diyorlar.Ben müşteri hizmetçilerinin yalancısıyım :)